Kde bol Hawkeye počas udalostí Infinity War a kým sa stane vo filme Avengers 4?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktuálne posledný MCU film – Ant-Man a Wasp nám jasne ukázal, čo robil Scott Lang počas udalostí Infinity War a ako nakoniec dopadol. Od vydania posledných Avengers však stále nevieme, prečo sa vo filme neukázal aj Clint Barton a.k.a. Hawkeye. Prežil vôbec Thanosove lusknutie alebo sa rozplynul rovnako, ako polovica celého univerza? Na tieto otázky síce jasné odpovede nepoznáme, no podľa dostupných informácii si môžeme vytvoriť vlastný obraz. Poďme sa tak spolu pozrieť na pár teórií ohľadom toho, kde sa Hawkeye počas udalostí Infinity War nachádzal a kým sa vôbec stane vo filme Avengers 4! Viete o tom, že si na seba pravdepodobne zoberie novú identitu?

Hawkeye
Jediná promo fotka ku filmu Infinity War, na ktorej sa Hawkeye objavil, Zdroj: hybridnetworkyt.com

Postavu Clinta Bartona sme naposledy videli v roku 2016 vo filme Captain America: Civil War. Ako už určite viete, stál na strane Kapitána Ameriku, ktorá porušila Sokovskú dohodu. Celý tento tím tak po udalostiach Civil War poputoval priamo do podvodného väzenia Raft. Odtiaľ sa nelegálni hrdinovia rozpŕchli do celého sveta, čo sme mohli vidieť vo filmoch Infinity War a Ant-Man a Wasp. Otázkou však ostáva, kam sa podel Hawkeye. Jeho príbeh si môžeme domyslieť z uniknutej fotky z natáčania snímky Avengers 4, ktorú nájdete priloženú pod týmto odstavcom. Čo nám jeho úplne nový vzhľad prezrádza o tom, kde sa nachádzal a kým sa v tomto filme stane?

Hawkeye
Natáčanie filmu Avengers 4 v Georgii, Zdroj: express.co.uk

Kým bude Hawkeye vo filme Avengers 4?

Nový účes a čierno-zlaté brnenie. Niekomu tieto znaky nemusia hovoriť nič, no znalci komiksov už veľmi dobre vedia, ktorá bije. Podľa všetkého tak Clint Barton nesúhlasil s domácim väzením rovnako, ako Scott Lang. Vydal sa teda do utajenia, schovával sa a prijal novú identitu. Rovnako predsa spravil aj Kapitán Amerika, ktorý na seba prijal identitu Nomada. Nechal si narásť bradu a vlasy, schovával sa v utajení až po udalosti filmu Infinity War, kedy ho svet opäť potreboval. Hawkeye však tieto chvíle pravdepodobne trávil v Japonsku, ďaleko od jeho ženy a detí, aby ich nijakým spôsobom neohrozil. Nejaký čas s ním možno bola aj Natasha Romanoff (Black Widow), ktorá sa však neskôr vrátila.

Hawkeye
Takto vyzerá Ronin v komiksoch, Zdroj: comicbook.com

Jeho nová identita vo filme Avengers 4 by sa tak mohla nazývať Ronin. Clint túto identitu používal v komiksoch, taktiež po udalostiach Civil War. To by do príbehu presne zapadalo, no nie? V tomto prípade by sa z neho stal neľútostný ninja, ktorý vie okrem luku a šípov výborne ovládať aj čepele. S príchodom Thanosa je predsa v stávke život celého vesmíru, vrátane Clintovej rodiny. To je predsa výborným dôvodom na to, aby sa Hawkeye stal poriadne násilným a ukázal všetko, čo sa v ňom nachádza. S novým alter-egom tak pre herca Jeremy Rennera prichádza úplne nová postava, ktorú môže stvárniť.

Tak čo, ako to s Hawkeye-om vidíte vy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -