Hayden Christensen sa objavuje v apokalyptickej snímke Numb, ktorá vyzerá naozaj zaujímavo!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Filmový festival v Cannes je v plnom prúde a jeden z filmov, ktoré sa na udalosti objavili je nadchádzajúci thriller s názvom Numb, Na hrane konca. Film Numb ešte len včera debutoval so svojím prvým trailerom a snaží sa zaujať celý svet. Oficiálny dátum vydania ešte nebol stanovený a podľa všetkého projekt nemá ani žiadneho veľkého distribútora. Ale práve tento fakt by sa mohol na festivale zmeniť.

Načo sa máme pripraviť?  

Príbeh sleduje Kurta Mathesona (Hayden Christensen), ktorý vo svojom živote slúžil ako vojak. S tým však do jeho života prišlo aj duševné ochorenie PTSD (posttraumatický stres). V priebehu krátkeho času začína vnímať príchod konca sveta. Po nadviazaní vzťahov s „mesiášom„, ktorého si zahral Harvey Keitel, opúšťa svoj normálny život a začína budovať podzemný úkryt. Časom začína preháňať svoje správanie a ľudia v jeho okolí si začínajú myslieť, že sa zbláznil. Pod tlakom verejnosti si to začína myslieť aj on. Avšak všetko sa mení v momente, keď oblohu zaľahne temnota… K filmu sa vyjadril aj samotný režisér.   

„Film Numb sa zaoberá hrozbami globálneho otepľovania a jadrových hrozieb takým spôsobom, že poukazuje na životnú cestu hlavnej postavy. Kurt Matheson sa bude snažiť prežiť apokalypsu vlastným spôsobom. Bude to veľmi prekvapivý a šokujúci film, ktorý by mal osloviť celosvetové publikum.“

Hayden Christensen vo filme Numb
Hayden Christensen vo filme Numb

Herecké osadenstvo 

Okrem vyššie menovaných sa na pľace objavia herci ako Justin Kelly, Maco Leonardi, Liz Solari, Fernan Miras, Christo J. Swart, Raymond Edward Lee a Javier Kussrow. Hovoria vám niečo tieto mená? Nie? Nevadí, ani mne. Asi každého z nás zaujíma práve Hayden Christensen, ktoré si všetci môžeme pamätať v úlohe Anakina Skywalkera zo serie filmov Star Wars. Od tej doby sa predstavil vo filmoch ako Warholka (2006), Prebudenie (2007) a Skokan (2008). Samozrejme, vidieť sme ho mohli aj v iných projektoch, ale tie až taký veľký úspech nezaznamenali. Jeho filmová kariéra nie je až taká bohatá, ako vyzerala byť na začiatku. Všetko by sa mohlo zmeniť práve v roku 2017, kedy sa objaví bok po boku Brucea Willisa vo filme First Kill, ktorý zažije premiéru 21. júla. Taktiež by mohol pomôcť aj nadchádzajúci snímok Numb.

Hayden Christensen a režisér Rodrigo H. Villa počas natáčania, zdroj: pinterest.com

Réžie sa chopil Rodrigo H. Villa, ktorý svoj filmový debut zažil až v roku 2015, pri filme Boca Juniors 3D: The Movie. Predtým však režíroval mnoho dokumentárnych filmov v rôznych formátoch, ako napríklad televízne filmy Mansonry Complot a Konšpiračné teórie: Nacisti a ich výskyt v Latinskej Amerike. Uvidíme, ako sa mu podarilo zvládnuť jeho posledné dielo, ktoré by sa k nám malo dostať už čoskoro. Podľa všetkého to vyzerá naozaj kvalitne, ale všetko sa odzrkadlí až v pokladnici samotného filmu.  

Dúfajme, že film svoje štúdio nájde už čoskoro a budeme si môcť vychutnať kvalitný apokalyptický svet. Do tej doby si nezabudnite pozrieť prvý trailer, pod ktorým vás čaká aj plagát. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -