Prezradil nám režisér hlavnú zápornú postavu filmu Mission: Impossible 7? Mala by ňou byť táto MCU herečka

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Od pôvodného filmu z ikonickej akčnej série, kedy sme sa prvýkrát vydali na misiu, ubehlo už dlhých 24 rokov. Aby toho nebolo málo, franšíza ešte nehodlá zabaliť kufre a momentálne sa pracuje na filme Mission: Impossible 7. Svojou prítomnosťou nás poteší aj Hayley Atwell, ktorá sa pridá na zoznam ako nový člen hereckého obsadenia.

Vďaka kvalitne odvedenej práci režiséra Christophera McQuarrieho sa filmová séria Mission: Impossible stala zážitkom pre oko diváka a nás čakajú ďalšie dve nové splátky.

Hayley Atwell vo filme Avengers: Prvý Avenger
Zdroj: imageevent.com

Hayley Atwell sa vo filme Mission: Impossible 7 zmení na deštruktívnu silu prírody

K dnešnému dňu máme aj niekoľko nových detailov týkajúcich sa pripravovaných pokračovaní, o ktoré sa s nami podelil samotný režisér:

„Musíme nájsť spôsoby, ako naše postavy vyvinúť, ale nie tak, že prestanú byť takými postavami, na aké sme zvyknutí. konečne sa nám podarilo nájsť niečo skvelé a môžem povedať, že sa všetci stretnú s ĎALŠOU NIčIVOU SILOU PRíRODY VO FORME hAYLEY. „

Ako teda môžeme vidieť, herečka nebude sedieť za jedným stolom s našimi obľúbenými postavami a objaví sa na strane zla.

Harley Atwell Agent Carter
Zdroj: thedeadtoons.com

Bude herečka hlavnou zápornou postavou v pripravovaných dvoch filmoch?

Podľa všetkého Hayley Atwell narobí Ethanovi Huntovi a jeho tímu poriadne veľa problémov, ktoré sa neskončia len pri filme Mission: Impossible 7. Najnovší člen obsadenia sa zaradí medzi hlavné postavy a nečaká ju žiadna vedľajšia koľaj.

Okrem 38-ročnej herečky sa vo filme objaví hneď niekoľko nových hercov ako Nicholas Hoult, Shea Whigham a Pom Klementieff. V pokračovaní nebude chýbať ani pôvodné herecké obsadenie, ktoré nás svojimi výkonmi teší už niekoľko rokov – Tom Cruise, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby a Henry Czerny.

Mission: Impossible 7 sa v kinách predstaví 19. novembra 2021. Mission: Impossible 8 by mal premiérovať o rok neskôr, 4. novembra 2022.

Čo hovoríte na film Mission: Impossible 7, v ktorom sa objaví aj herečka Hayley Atwell? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.  

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -