HBO schovalo 6 Železných trónov z Game of Thrones po celom svete!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marketingová kampaň ôsmej a zároveň finálnej série seriálu Game of Thrones je v plnom prúde! Zatiaľ čo fanúšikovia netrpezlivo čakajú na 14. apríl, stanica HBO sa rozhodla po celom svete rozmiestniť a schovať šesť Železných trónov v životnej veľkosti. Celá táto kampaň nesie názov Quest #ForTheThrone a propagovali ju aj samotné hviezdy seriálu so slovami: „6 trónov. 6 lokácií. Kto ich nájde prvý?

HBO schovalo 6 Železných trónov

Pár dní dozadu (19. marca) sa na oficiálnom YouTube kanáli HBO objavilo video, ktoré odhalilo prvý Železný trón. Ten sa nachádzal v lese a preto niesol meno Throne of the Forest. No a keďže bol úspešne nájdený, stanica schovala ďalší z nich! Kde sa nachádzal ten?

Dva dni dozadu (25. marca) sa našiel aj druhý Železný trón s názvom Throne of the North. Ten bol lokalizovaný v severnej ľadovej tundre Björklidenu, ktorý sa nachádza vo Švédsku. Tam ho našla partia kamarátov. HBO hneď potom skrylo ďalšie dva tróny, presnejšie Throne of Joy a Throne of Valyria.

Tie boli nájdené včera (26. marca). Throne of Joy bol skrytý na Castello de Atienza, ktorý sa nachádza na sever od hlavného mesta Španielska, Madridu. Na tomto mieste sa zároveň natáčala jedna epizóda zo šiestej série, v ktorej mladý Ned Stark chránil jeho mladšiu sestru Lyannu Stark.


Štvrtý trón sa nachádzal v Brazílii. Stanica tak schovala piaty zo šiestich trónov, Throne of Ice. Ten je schovaný na temnom mieste pri masívnych cencúloch. Na jeho nájdenie ostáva niečo cez šesť dní. Šiesty a zároveň posledný Železný trón bude odhalený neskôr tento týždeň.

Pokiaľ sa chcete o celej kampani dozvedieť viac, určite klikajte na oficiálnu stránku forthethrone.com. Taktiež si nezabudnite pozrieť všetky 360-stupňové videá a fotky výhercov, ktoré nájdete v tomto článku!

Ako sa vám pozdáva takáto marketingová kampaň? Myslíte, že sa posledný Železný trón objaví niekde v Európe?

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -