Obrovský škandál na HBO: Film Zack Snyder’s Justice League pustili namiesto rozprávky Tom a Jerry

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Diváci streamovacej platformy HBO Max zažili škandalózny únik vysoko očakávaného filmu Zack Snyders Justice League. Ten sa pustil namiesto animovaného filmu Tom a Jerry a niekto z radov HBO pravdepodobne príde o prácu.

Takýto incident sa udial len desať dní pred premiérou a internet veľmi rýchlo zaplavili uniknuté zábery od rôznych predplatiteľov HBO Max. Tí mali vraj k dispozícii až hodinu filmu, čo sa samozrejme nikdy stať nemalo.

Justice League únik HBO Max
Zdroj: hypebeast.com

HBO zaznamenalo únik prvej hodiny DC filmu Zack Snyder’s Justice League

O svoju skúsenosť sa na sociálnej sieti Twitter podelil aj muž menom Doug Bass, ktorý mal taktiež prístup k filmu a z tohto kuriózneho zážitku neskrýval nadšenie:

„CGI konečne konkuruje Marvelu a budete ich milovať. To je všetko, čo k tomu poviem. Žiadne spoilery. Ostaňte vzrušení. Prišli na to a prerušili streamovanie, ale môžem povedať, že prvá hodina Snyderovej verzie je najlepší DC film, aký som kedy videl.“

Kde sa stala chyba?

Snyderova vízia superhrdinského DC sveta sa začala streamovať náhodným predplatiteľom sledujúcich nedávno vydaný hrano-animovaný film Tom a Jerry, ktorý si však veľa pozitívnych slov neodniesol. Najnovší výtvor od štúdia Warner Bros. môžeš považovať za smutný podpriemer.

No ak sa namiesto nostalgickej dvojice Toma a Jerryho pustí jeden z najočakávanejších filmoch tohto roku, niečo nie je v poriadku. Ako uvádza väčšina šťastlivcov, vychutnať si mohli prvú zo štyroch hodín, skôr ako sa kvalita filmu začala zhoršovať a streamovanie skončilo. Takto sa k škandálu vyjadrila spoločnosť WarnerMedia:

„Film Zack Snyder’s Justice League bol dočasne k dispozícii na HBO Max a chyba bola vyriešená do niekoľkých minút.“

Čo sa týka uniknutých záberov, o tých ťa informovať nebudem, ale ak máš záujem a nevadia ti spoilery, určite sa k nim vieš veľmi jednoducho dostať. No odporúčam ti tých pár dní počkať, pretože premiéra dorazí na HBO Max a HBO GO už 18. marca 2021.

Čo hovoríš na únik filmu Zack Snyder’s Justice League, ktorý mali možnosť vidieť niektorí predplatitelia HBO Max? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: variety.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -