Streamovacia platforma HBO Max bola dnes spustená na Slovensku a v Čechách

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PRAHA, 8. MARCA 2022 – HBO Max, streamovacia platforma pre tituly z dielne HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network, Max Originals a ďalších, je teraz spustená na Slovensku a v Čechách. Platforma nahrádza pôvodnú aplikáciu HBO GO.

Christina Sulebakk, generálna riaditeľka HBO Max EMEA, uviedla: „Sme veľmi potešení, že HBO Max teraz streamuje na Slovensku i v Čechách a ponúka tú najlepšiu zábavu, filmy, európsku produkciu a detské tituly na jednom mieste. Navyše ponúkame slovenským a českým fanúšikom skvelých príbehov neuveriteľne výhodnú zľavu 33% z bežnej mesačnej ceny, a to na celý život.

V strednej a východnej Európe to všetko začalo v roku 1991 s našimi prvými lineárnymi kanálmi a sme radi, že dnes, po viac ako 30 rokoch, prinášame fanúšikom v regióne úplne nový spôsob prístupu k ich obľúbenej zábave.

HBO Max
Zdroj: HBO Max

Predplatitelia platformy HBO GO, ktorí predplatné platia priamo, budú automaticky prevedení na novú platformu a budú platiť nižšiu čiastku 4,66 EUR za mesiac, čo je menej ako aktuálna cena 5,99 EUR za HBO GO. Vďaka tejto akcii ušetria zákazníci viac ako 30 % mesačného predplatného, a to počas celej doby jeho trvania.

Noví zákazníci, ktorí sa zaregistrujú do 31. marca, si budú môcť tiež predplatiť službu za túto zníženú mesačnú cenu. Potom bude štandardné mesačné predplatné stáť 6,99 EUR za mesiac. Navyše bude možné si zaplatiť ročné predplatné na celých dvanásť mesiacov za cenu ôsmich vo výške 54,99 EUR. Ak sa chcete zaregistrovať a získať okamžitý prístup, navštívte stránku http://www.hbomax.com.

Na HBO Max sa pre každého niečo nájde, napríklad seriály Boj o moc, Hra o tróny, Eufória alebo Lakers: Vzostup dynastie z produkcie HBO, a z pôvodnej produkcie HBO Originals Stanica 11, Hacks, Naša vlajka znamená smrť, Ako to bolo ďalej…, Sexuálny život vysokoškoláčok, Zrodení milovať, Justice League Zacka Snydera a Wonder Woman 1984 z produkcie DC, Gumballov úžasný svet a Mladí Titani do toho! z produkcie Cartoon Network či filmy Duna, Matrix Resurrections, King Richard a Cry Macho z produkcie spoločnosti Warner Bros.

Tešiť sa môžete aj na nové európske tituly z Max Originals, Kamikaze, Lust, Ruxx, Informant, Sila alebo Odmäk. Na platformu zaraďujeme unscripted show ako Spolu & Hladní, Amy v očakávaní, Ellen hľadá nových skvelých dizajnérov, Ostrov frajerov, Selena varí so šéfkuchármi a mnoho ďalších titulov*.

HBO Max
Zdroj: hbomax.com/sk

Za necelých 24 mesiacov sme vybudovali škálovateľnú streamovaciu platformu, ktorú prevádzkujeme v 61 krajinách a stále ju rozširujeme. Medzinárodný trh bude aj naďalej dôležitou súčasťou nášho celosvetového rastu,“ povedal Johannes Larcher, riaditeľ HBO Max International.

Som obzvlášť hrdý na to, že sme dnešným spustením HBO Max našu prítomnosť v strednej Európe ďalej posilnili a upevnili svoj silný záväzok voči našim fanúšikom, partnerom a zamestnancom v tejto ťaživej dobe.

HBO Max je teraz v prevádzke v 61 krajinách Európy, Severnej Ameriky a Latinskej Ameriky. Jej celosvetové rozšírenie bude pokračovať aj v tomto roku, kedy bude spustené v Turecku, Grécku, na Islande, v Estónsku, Lotyšsku a Litve. Plánuje sa aj ďalšie rozšírenie do juhovýchodnej Ázie.

Medzi 15 krajín, v ktorých bola dnes platforma HBO Max spustená, patria: Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Maďarsko, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, Severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko.

HBO Max
Zdroj: hbomax.com/sk

Informácie o platforme HBO Max

HBO Max je streamovacia platforma spoločnosti WarnerMedia založená na modeli DTC, ktorá poskytuje prvotriednu zábavu. HBO Max ponúka každému divákovi pestrú sériu príbehov z tvorby slávnych značiek, ako sú HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies a ďalších. Platforma HBO Max bola spustená v máji 2020 v Spojených štátoch a v júni 2021 predstavila lacnejšiu verziu predplatného so zobrazovaním reklamy. Minulý rok v lete začala svoje celosvetové rozšírenie uvedením HBO Max na trhoch v Latinskej Amerike a Karibiku, po ktorom nasledovalo prvé spustenie v Európe, a to v severských krajinách a v Španielsku. V súčasnosti je HBO Max k dispozícii v 61 krajinách a ďalšia expanzia sa plánuje v roku 2022.

O spoločnosti WarnerMedia

WarnerMedia je poprednou spoločnosťou v oblasti médií a zábavy, ktorá vytvára a divákom po celom svete pod svojimi značkami distribuuje prémiový a populárny obsah od širokej škály talentovaných autorov a novinárov. Medzi tieto značky patria okrem iného HBO, HBO Max, Warner Bros., TNT, TBS, Trutv, CNN, DC, New Line, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies a ďalšie. Spoločnosť WarnerMedia je súčasťou skupiny AT&T Inc. (NYSE:T).

* Dostupnosť titulov sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Pri spustení nemusia byť dostupné všetky tituly.

Zdroj: TS HBO Max EMEA

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -