Seriály

HBO predĺžilo ich úspešné seriály Barry a Silicon Valley o ďalšiu sériu!

HBO predĺžilo Barry a Silicon Valley!

Stanica HBO nám priniesla skvelé novinky! Oznámili totižto, že seriály Barry a Silicon Valley budú predĺžené o ďalšiu sériu. To znamená, že sa dočkáme druhej sezóny temnej komédie Barry a taktiež už v poradí šiestej sezóny brilantného seriálu Silicon Valley. Toto oznámenie nám priniesla Amy Gravitt, výkonná vice prezidentka plánovania HBO so slovami:

HBO predĺžilo Barry a Silicon Valley

výkonná vice prezidentka plánovania HBO, Amy Gravitt | Zdroj: today.duke.edu

“Zatiaľ, čo Barry si podmanil obecenstvo so svojim skvelými prvkami komédie a drámy, Silicon Valley zostáva stále brilantný a až desivo predvídavý ako kedykoľvek predtým. Sme nadšení z toho, že sa tieto dva šikovné a vtipné seriály vrátia s ďalšou sezónu.”

Barry

HBO predĺžilo Barry a Silicon Valley

Zdroj: outkickthecoverage.com

Seriál Barry je temnou komédiou, v ktorej môžeme vidieť Billa Hadera v hlavnej úlohe ako zdeprimovaného, podradného nájomného vraha zo Stredozápadu. Osamelý a nespokojný vo svojom živote, neochotne cestuje do Los Angeles, aby vykonal útok na jedného herca. Barry nasleduje jeho “terč” až do kurzu herectva, kde je ihneď okúzlený skupinkou hercov. Tí ho zaujmú natoľko, že chce medzi týmito nájdenými talentami začať nový život, no jeho zločinecká minulosť ho drží vo svojich spároch. Podarí sa mu nájsť rovnováhu medzi oboma svetmi?

V tomto osem dielnom seriáli sme mohli taktiež vidieť hercov ako Stephen Root (All the Way), Sarah Goldberg (Hindsight), Glenn Fleshler (True Detective), Anthony Carrigan (Gotham) a taktiež Henry Winkler (Arrested Development).

Za seriálom stojí Alec Berg (Silicon Valley) spolu s Billom Harderom, ktorí zároveň aj zastávajú pozície výkonných producentov, ako aj scenáristov. Rolu producentky zastáva Aida Rogers. Show sa začala natáčať minulý rok na jar a prvá sezóna skončila 13. mája tohto roku.

Silicon Valley

Zdroj: variety.com

Seriál nám ukazuje komický pohľad na moderné epicentrum technologickej horúčky, kde sú ľudia s najväčšími predpokladmi uspieť najmenej schopní zvládnuť úspech. V obsadení piatej sezóny uvidíme tváre hercov ako Thomas Middleditch, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, či Josh Brener. Avšak pripoja sa aj mená ako Amanda Crew, Matt Ross, Suzanne Cryer a Jimmy O. Yang. Žiaľ, bývalá hviezda seriálu, TJ Miller opustil seriál po štvrtej sérii. Piata séria sa opäť vrátila na naše obrazovky 25. marca a momentálne stále beží.

Show Silicon Valley vytvorili Mike Judge, John Altschuler a Dave Krinsky. Na čele výkonnej produkcie sa nachádzajú Alec Berg, Michael Rotenberg, Tom Lassally, no taktiež aj tvorca Mike Judge. Ko-výkonnými producentmi sú Jim Kleverweis, Clay Tarves, Dan O’Keefe, Jamie Babbit, Chris Provenzano, či Graham Wagner. Na produkciu dohliadajú Adam Countee, Carrie Kemper a Aaron Zelman. Rolu konzultujúceho producenta zastáva Jonathan Dotan.

Sledujete oba tieto seriály? Tešíte sa na pokračovanie? Napíšte nám vaše názory do komentára!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár