Kontroverzný seriál od HBO s názvom The Deuce prichádza s novým trailerom, James Franco opäť ukazuje kvalitný herecký výkon!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Posledný trailer pre nadchádzajúci seriál The Deuce nám vyfarbuje skutočný obraz života v New Yorku v 70. rokoch počas vzostupu priemyslu pre dospelých. Napísany a zrežírovany kvalitným Davidom Simonom, ktorého sme si mohli všimnúť napríklad pri seriáli The Wire na HBO. Ten sa nám bude snažiť ukázať život farebnej skupiny ľudí, ktorý žili svoj nevinný život na Times Square niekde pri koncoch 20. storočia.

11.22.63
James Franco je obľúbeným a talentovaným hercom; Zdroj: movie-blogger.com

V seriáli nájdeme všadeprítomného Jamesa Franca, ktorý si zahrá rovno dve postavy – dvojčatá Vincent a Frankie Martinovci. Taktiež sa vo filme ukáže nadaná herečka Maggie Gyllenhaal ako miestna sexuálna pracovníčka menom Eileen „Candy“ Merrell. Okrem týchto dvoch uvidíme aj hercov ako David Krumholtz, Ralph Macchio a Zoe Kazan. Na filme taktiež spolupracoval aj producent George Pelecanos. Celý kontext je vskutku zaujímavý. Po priemyslu pre dospelých s príchodom epidémie HIV sa všetko začína komplikovať. Do toho prichádza „drogový boom„, v ktorom by sme nevinných ľudí hľadali márne.

https://www.youtube.com/watch?v=J7YMlL8x8GE

Vyššie uvedený trailer nás všetkých nadstavuje na tú správny hladinu. Seriál vyzerá naozaj vzrušujúco a HBO prichádza s novou originálnom sériou. Podobne ako všetky ostatné ukážky na The Deuce, aj táto má niečo špeciálne. To nájdete priamo vo videu a sami uvidíte, že herecké duo hlavných postáv si zaslúži náš obdiv. Ich vystúpenia by mohli byť naozaj „víťazné“ a pre režiséra by bo bolo určite ako lízať med.

Režisér, ktorý zaujal 

Seriál The Wire je pôvodnou dráhou, na ktorú Simon nasadol ešte v roku 2002. Od toho času sme o ňom veľa nepočuli, no nikdy sa neoddialil do ústrania. A zdá sa, že to bola pravda. Jeho nový projekt by mohol obrovskej skupine ľudí ukázať pravdu minulého storočia. No aby sme sa presvedčili, ako to dopadne, si budeme musieť počkať do jesene, kedy sa dočkáme prvej série v podobe ôsmych častí.

Podarí sa novému projektu od HBO zožať úspech alebo sa dočkáme len priemerného seriálu? Trailer si môžete pozrieť vyššie a sami pochopíte, že minulé storočie nebolo tak krásne, ako ho všetci ospevujú…  

ZDROJHBO

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -