Chystá sa vo filme Avengers: Infinity War návrat dvoch mŕtvych postáv, Hela a The Ancient One?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vyzerá to tak, že niekoľko kľúčových postáv z predošlých Marvel filmov by sa mohlo vrátiť do nadchádzajúceho zážitku Avengers: Infinity War. Tento „masívny“ film v sebe skrýva oveľa viac, ako sme si mohli myslieť. V takomto prípade by to znamenalo, že by sa na krátky moment mohli vrátiť postavy, o ktorých sme už ani nedúfali. A ak by sme mali veriť posledným slovám herca Marka Rufalla, bude to zaujímavé. Mohli by sme totižto vidieť pomerne krátko mŕtve charaktery.

Počas nedávneho rozhovoru povedal viac, ako mal. Alebo si to len máme myslieť? Pýtali sa ho totižto už na klasickú otázku ohľadom jeho postavy Hulka. O pár minút na to sa ho taktiež spýtali, že ktorý herec v ňom počas vzájomnej spolupráce zanechal najlepší dojem. Z jeho úst sa prekvapivo dostali dve ženské mená. Cate Blanchett ako Hela (Thor: Ragnarok) a Tilda Swinton ako The Ancient One (Doctor Strange). Došlo vám to? Táto novinka je naozaj veľmi dôležitá, pretože vo filme Doctor Strange sa Hulk neukázal. A pokiaľ vieme, žiaden iný projekt, v ktorom by sa mohli daní herci ukázať, nie je. Mark Ruffalo ešte nedávno pracoval na filme Avengers: Infinity War a je teda zjavné, že tým myslel práve tento vysoko očakávaný, kinematografický orgazmus.

Zdroj: moviepilot

Hela a The Ancient One v Avengers: Infinity War?

Skúsme si teda zhrnúť všetky dostupné fakty, ktoré by celkom mohli dávať zmysel. Ako už vieme, The Ancient One sa s nami navždy rozlúčila vo filme Doctor Strange, kedy sa jej astrálna forma pobrala na „lepšie miesto„. Smrť, ktorá by dávala zmysel a bola prijateľná aj pre oko diváka. Ak sa by sa v najnovšom diele Marvelu ukázala, má dve možnosti – reinkarnácia alebo v podobe spomienok. Druhá možnosť je určite jednoduchšia pre všetky strany. No ak by sa naplnilo prvé posolstvo, pod svoje krídla by si ho určite zobral sám najvyšší čarodejník Doctor Strange (Benedict Cumberbatch). Ten si vo svojej knižnici určite nájde spôsob, ako k životu priviesť zablúdenú dušu. Nemám pravdu?

Cate Blanchett ako Hela, hlavná záporáčka filmu!
Cate Blanchett ako Hela, Zdroj: ew

Čo sa týka Hely, nie som si až tak istý. Je možné, že tým myslel len nedávnu spoluprácu vo filme Thor: Ragnarok? Ak áno, nevadí. Avšak tí, ktorí sú oboznámení s Infinity Gauntlet príbehom, vedia určite viac. Thanos je totižto doslova posadnutý láskou k Lady Death. No a kedže Hela je Bohyňou smrti, nič nie je vylúčené. Thanos ju totižto chce zahrnúť tým, čo jej lichotí najviac. Smrťou. Je teda možné, že sa vo filme dopracujeme k tomu, že opäť raz uvidíme Cate Blanchett? Poviem vám, nesťažoval by som sa. Veľmi dobre sa na túto herečku pozeralo, až do posledného okamihu. No videli sme na striebornom plátne naozaj koniec jej príbehu a bol jej osud navždy spečatený? To uvidíme až v najnovších prínosoch k filmu Avengers: Infinity War, z ktorých prvý by sa mal objaviť už o pár týždňov.

Špekulovať by sme tu mohli až do samotného rána, ale to by myslím na dnes stačilo. Obom vyššie menovaným postavám prajem veľa šťastia a dúfam, že sa s nimi už čoskoro uvidíme. Okrem toho mám pocit, že Cate Blanchett a Tilda Swinton nie sú kondómy. Takéto zvučné mená by Marvel nepoužil len na jedno použitie, nemyslíte? Film Avengers: Infinity War sa nepretržite blíži a až tam uvidíme, čo všetko bola pravda alebo len prostá špekulácia. Premiéra je naplánovaná na 4. mája 2018. Vidíme sa v kine. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -