Hellboy lieta v druhom traileri na drakovi v pekle a prelieva hektolitre krvi!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Začiatkom tohto týždňa sme sa dozvedeli, že pripravovaný Hellboy film dostane hodnotenie R za „brutálne krvavé násilie, nechutnosti a nadávky“. Pôvodné filmy od Guillerma del Tora toto mládeži neprístupné hodnotenie neniesli a práve preto má tohtoročná adaptácia veľkú šancu na úspech. Potvrdil nám to aj druhý plnohodnotný trailer, ktorý nám okamžite napravil chuť po tom prvom.

Dámy a Páni, nový Hellboy bude krvavý, zábavný a epický! Narozdiel od predošlých filmov, reboot sa oveľa viac inšpiroval zdrojovým materiálom, teda komiksmi od Mike-a Mignolu. Režisér Neil Marshall nám totižto sľúbil, že zaručí to, aby film udržal s hodnotením R a aby príbeh ostal kvalitným a krvavým, ako je tomu v originálnej vízii komiksov.

Hellboy druhý trailer

Namiesto tradičného superhrdinského filmu sa podľa jeho slov dočkáme folklórneho/mytologického/hororového zážitku. Toho folklóru sa nemusíte báť, neznamená to, že v ňom teraz budú tancovať Tanečnice z Lúčnice. Každopádne, druhý trailer nesie aj označenie „Red Band„, čo nás pripravuje na poriadnu dávku krvi.

A naozaj je tomu tak – Hellboy seká démonov v pekle, prelieva hektolitre krvi a dokonca jazdí na pekelnom drakovi. Treba si však zvyknúť na nového predstaviteľa hlavnej postavy, keďže ju už nestvárňuje Ron Perlman. Tentokrát si na seba rohy zobral David Harbour, ktorého môžete poznať ako šerifa zo seriálu Stranger Things.

Ako Krvavá Kráľovná sa ukáže herečka Milla Jovovich (Resident Evil), zatiaľ čo profesora Bruttenholma stvárni Ian McShane (John Wick). Okrem nich uvidíme vo filme aj mená ako Sasha Lane alebo Daniel Dae Kim.

Nový Hellboy sa do slovenských kín dostane už 11. apríla 2019. Zatiaľ si však môžete pozrieť nový trailer, pričom vyššie nájdete ten krvavý a nižšie zas ten s označením „Green Band„, v ktorom sú vynechané všetky nechutnosti.

Tak čo, napravila vám nová ukážka chuť po prvom traileri? Nám určite áno a už sa na film nevieme dočkať!

Hellboy
impawards.com
Hellboy
impawards.com

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -