Nový R-Rated Hellboy reboot bude režírovať otec seriálu Game of Thrones! Ktorý herec zo Stranger Things si zahrá v hlavnej úlohe?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tvorca postavy Hellboya, Mike Mignola, sa s nami pred nedávnom podelil o informáciu, že práca na novom filme je v plnom prúde. Tento nový projekt ma mať pod palcom režisér The Descent a Game of Thrones, Neil Marshall. Snímka nebude priamym pokračovaním už rozbehnutej série. Kvôli novému režisérovi, ktorý nahrádza Guillerma del Tora, a zmene herca v hlavnej úlohe, bude nový Hellboy reboot. Tak ktorý skvelý herec sa dočkal poklony a bol zvolený za nového predstaviteľa Hellboya?

Kto si zahrá v novom Hellboyovi a aké ďalšie novinky nám boli odhalené?

Hlavnú úlohu si zahrá hviezda seriálu Stranger Things – David Harbour. V tejto roli nahrádza miesto, ktoré predtým patrilo hercovi Ronovi Perlmanovi.

hellboy reboot
David Harbour, nový Hellboy!; Zdroj: zimbio.com

Všetky tieto informácie sa môžu zdať veľmi vzrušujúce a skvelé, ozajstní fanúšikovia del Tora sú však určite veľmi sklamaní. Režiséra prvých dvoch filmov diváci s ohromnou podporou nahovárali na natočenie tretieho filmu. Po zdanlivom úspechu si už všetci začali myslieť, že Hellboy 3 sa naozaj stane skutočnosťou – realita je však opakom. Pre film a štúdio však Marshall tvorí možno väčšiu istotu. Pri práci na snímke je rýchlejší a projekt už je v tak pokročilej fáze, že si môže dovoliť nahradiť obľúbeného Perlmana.

Nové informácie nám Mignola predstavil týmto príspevkom na Facebooku:

Okrem noviniek ohľadom režiséra a herca v hlavnej úlohe nás určite zaujal odhalenie, že reboot dostane R-Rating. Je celkom zjavné, že štúdio a filmári sa rozhodnú z tohoto hodnotenia pre film vyťažiť čo najviac, aby plnohodnotne uspokojili svojich divákov. Môžeme teda očakávať podobný štýl, aký ponúkli filmy ako Deadpool, Kingsman: Tajná Služba či Logan. Nový Hellboy teda bude zameraný na staršiu časť publika – čo je pri podobných filmoch len dobre.

Čo si o situácii myslíte vy? Mal Guillermo del Toro natočiť tretí film, alebo si myslíte, že nový reboot pomôže celú ságu znova nakopnúť v lepším smerom?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -