Henry Cavill je nový Sherlock Holmes vo filme o jeho sestre! Kto ju stvárni?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Legendárny detektív Sherlock Holmes má adaptácií a predstaviteľov viac, ako nikdy nekončiaci agent James Bond. Medzi tie najslávnejšie a najobľúbenejšie určite patria filmy Sherlock Holmes (2009) a Sherlock Holmes 2: Hra tieňov (2011), v ktorých si hlavnú úlohu strihol herec Robert Downey Jr. pod réžiou Guya Ritchieho.

Definíciou tejto postavy je však Benedict Cumberbatch, ktorý ju stvárnil v seriáli Sherlock (2010 – 2017). Po jeho boku sa ako Dr. John Watson predstavil herec Martin Freeman. Medzi tie horšie adaptácie patrí napríklad minuloročný film Holmes & Watson s Willom Ferrellom a Johnom C. Reillym. Tomu sa dokonca podarilo získať Zlatú malinu za najhorší film roku 2018. Ako sa teda podarí najnovší pohľad na túto postavu?

Zdroj: Paramount Pictures a Skydance

Henry Cavill je nový Sherlock Holmes

Áno, čítate správne. Náš najobľúbenejší Superman sa sám prihlásil o to, aby si strihol najnovšiu adaptáciu tohto britského detektíva. Dôležitým faktom však je, že tento príbeh bude zameraný na jeho sestru, Enolu Holmes. A tú si, Dámy a Páni, strihne mladá a talentovaná herečka Millie Bobby Brown (Stranger Things, Godzilla 2: Kráľ monštier).

V roku 2006 odštartovala autorka Nancy Springer sériu noviel pre tínedžerov, ktorá sa zamerala na 14-ročnú sestru Sherlocka Holmesa. Ešte v marci sme sa dozvedeli, že sa o túto snímku postará štúdio Legendary Pictures. Medzičasom stihlo štúdio uchmatnúť aj herečku Helenu Bonham Carter (Alica v krajine zázrakov, Harry Potter a Fénixov rád), ktorá si zahrá ich matku.

Millie Bobby Brown predvádza opäť fantastický výkon ako jej postava Eleven
Zdroj: vulture.com

Produkcia filmu by mala začať už toto leto, pričom sa o réžiu postará televízny režisér Harry Bradbeer zo scenáru od Jacka Thorna. Henry Cavill nedávno dokončil natáčanie Netflix seriálu The Witcher/Zaklínač, takže sa hneď mohol pustiť do ďalšej fušky. Podobne je na tom aj Millie Bobby Brown, ktorú už 4. júla uvidíme v tretej sérii seriálu Stranger Things.

Myslíte si, že táto mladá herečka utiahne svoj vlastný film v hlavnej úlohe? My jej určite držíme palce!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -