Henry Cavill končí v úlohe Zaklínača. Ktorý herec po ňom preberie medailón a meče pre štvrtú sériu?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Henry Cavill končí ako Zaklínač

Sú herci, ktorí hrajú postavy. A potom sú herci, ktorým tak sadne postava, že sa ňou stanú. Jedným z týchto prípadov je aj herec Henry Cavill, ktorý si zahral hlavú úlohu v seriáli Zaklínač. Geralt z Rivie mu naozaj sadol a v úlohe sme si po prvých záberoch nevedeli predstaviť nikoho iného. Nanešťastie, Henry Cavill končí ako Zaklínač, avšak už je za neho známa náhrada.

Herec túto nešťastnú informáciu oznámil na sociálnych sieťach, avšak neprezradil, čo je dôvodom tohto odchodu. Zrejme však pôjde o to, že to nebude stíhať pri iných úlohách, keďže v tretej sérii ho ešte uvidíme. Štvrtá séria, ktorá doteraz nebola potvrdená, sa jeho príspevkom potvrdila. A práve v nej si už namiesto Cavilla pozrieme slávneho Hemswortha.

Cavilla vystrieda Hemsworth

Nie, nejde o samotného Thora, teda Chrisa Hemswortha, ale o jeho mladšieho brata Liama Hemswortha. Toho môžeme najviac poznať ako Galea Hawthorna z filmovej série Hry o život, natočenej podľa rovnomennej úspešnej knižnej série. Najmladší Hemsworth sa na sociálnych sieťach k tejto novinke tiež vyjadril. Na hranie Geralta sa veľmi teší a je viac než natešený.

Vyzdvihol aj samotného Cavilla, ktorý dvihol latku naozaj vysoko. Prečo ale herec v prvom rade musel z roly odísť? Na túto otázku odpoveď nepoznáme, no zrejme je to kvôli konfliktom v rozvrhu. Pred pár dňami totiž oznámil, že sa vracia ako Superman (pričom Muž z ocele 2 je vraj tiež vo výrobe), no taktiež sa o ňom šepká ako o novom Bondovi. Mnoho chýrov mu priraďuje aj rôzne úlohy v MCU.

Zaklínač Witcher Liam Hemsworth
Liam Hemsworth preberie štafetu a stane sa Zaklínačom; Zdroj: editors.dexerto.com

Tretia séria vyjde na ďalší rok, dovtedy si však pozrieme ešte jeden spin-off

Geralt sa v podaní Cavilla vráti poslednýkrát na ďalší rok po boku Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra) a Ciri (Freya Allan). Koncom tohto roka vyjde ale ešte hraná miniséria s názvom Zaklínač: Pokrvné puto, ktorá sa bude odohrávať zhruba 1200 rokov pred udalosťami seriálu Zaklínač. Všetky štyri epizódy vyjdú na Netflixe už o chvíľu, 25. decembra 2022.

Seriál sa zameria na niekoľko vecí, vrátane vytvorenia prvého zaklínača aj „konjunkcie sfér“. Dôležitým prvkom bude aj elfská rasa, ktorá v tej dobe bola ešte na vrchole a mala tesne pred zánikom. V hlavných rolách uvidíme hercov a herečky ako Sophia Brown, Michelle YeohLaurence O’FuarainLenny HenryMirren Mack alebo Nathaniel Curtis.

Čo hovoríte na túto smutnú správu? Myslíte, že z Liama Hemswortha bude dobrý Zaklínač?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -