Predstaviteľ Supermana, Henry Cavill, nám možno prezradil, kto sa ako ďalší objaví v DC Univerze!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Henry Cavill nás síce ako zvyčajne naťahuje, no ak je toto pravda, DC nám prinesie úžasné veci!

Predstaviteľ Supermana v DC Univerze, Henry Cavill, je rovnako veľký fanúšik komiksov ako sme my ostatní. Vie presne, na čo komiksoví maniaci čakajú a sám sa na také veci teší. Keďže má ale Henry Cavill predovšetkým rád srandu, často nás na sociálnych sieťach zavádza s vymyslenými faktami. Niekedy ani nie vymyslené, jednoducho niečo, o čom sa doteraz ani nerozprávalo. No a urobil to znova.

Na svoj Instagram tentoraz zavesil fotku, na ktorej spolu s Dwaynom „The Rockom“ Johnsonom popíjajú alkohol. Pre tých čo nevedia, o The Rockovi už dávno kolujú informácie, že by si mal zahrať superhrdinu Black Adama vo filme Shazam! Film sa ale nikam neposúva dopredu, takže všetko stojí úplne na začiatku. Cavill však pod fotku napísal: Veselé Vianoce a šťastný Nový Rok praje Superman a Black Adam. Dnes pijeme ako gentlemani a stávame sa priateľmi. Tešíme sa na to, čo príde v budúcnosti… #NebezpečníGentlemani #DCSvetySaSpoja #Superman

 

Čo by to teda malo znamenať? Pravdepodobne sa veci ohľadom Shazama začali hýbať dopredu a The Rock už je nachystaný si zahrať Black Adama. Keďže sú ale spolu, znamená to, že sa začalo niečo nacvičovať? Možnože sa natočila post-credit scéna do Justice League, kto vie. Možno sa nič nenatočilo, ale herci spolu predebatovali budúcnosť sveta DC. Každopádne, týchto dvoch gentlemanov by som si spolu na plátne veľmi rád pozrel.

Chceli by ste, aby sa Black Adam objavil v nejakom filme ešte pred jeho sólovým filmom? Uvítali by ste, keby mu asistoval Superman? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -