Osobnosti

Ako si žijú herci z Krstného otca dnes? Poďme sa na to pozrieť!

Každý pozná Krstného Otca. A kto nie, tak ten len spozná. Trilógia Krstného Otca sníma rodinu Corleonovcov od začiatku svojej slávy až po koniec celej rodiny. Vo filme si zahralo ale aj veľa hviezd. Poďme sa pozrieť na to, ako si dnes žijú!

Al Pacino

Tento dnes už 76 ročný herec si získal srdcia mladých žien v 70. rokoch jeho výkonom vo filme Krstný Otec. Jeho výborne odvedená rola Michaela Corleoneho mu priniesla obrovskú slávu a otvorila mu cestu do Hollywoodu. Síce v jeho 76 rokoch sa môže zdať, že herec už nebude produktívny.. Ale pozor! Al Pacino si zahral minulý rok s Anthony Hopkinsom vo filme “Previnení”. Film bol síce zle hodnotený ale mohli sme vidieť návrat týchto legiend na filmové plátna. To ale nie je všetko. Ak Al Pacinovi zdravie dopraje tak má na ďalšie 2 roky rozpracované filmy v ktorých zahviezdí! Uvidíme ako to cele dopadne a dúfame, že Al Pacino zažije na konci svojej kariéry “zlaté ukončenie”.

Al Pacino vo filme Misconduct

Al Pacino vo filme Misconduct, Zdroj: ew.com

Marlon Brando

“Dám mu ponuku, ktorá sa neodmieta.” Túto vetu sme počuli z úst Marlona Branda v roku 1972 a zachovala sa doteraz. Dnes už nebohý herec si zahral po krstnom otcovi ešte v zopár filmoch a získaval si srdcia žien až do jeho smrti v roku 2004. Pred jeho smrťou v roku 2004 začal písať scenár k svojmu filmu, kde by si zahral sám seba. Žiaľ Brando sa nedožil tohto veľkolepého diela a zomrel 1.7.2004. Česť jeho pamiatke.

Marlon Brando vo filme Godfather

Marlon Brando vo filme Godfather, Zdroj: tehparadox.com

Robert Duvall

Rodinný Consigliere! Alebo lepšie povedané, kde neboli ruky a zbrane, tam boli moc a zákon. Robert Duvall , alebo mu môžme hovoriť Tom Hagen bol rodinný právnik, ktorý pomáhal Corleonovcom spraviť čo najlepší krok v budovaní ich impéria. Dnes už 86 ročný herec je stále vo forme! Po Krstnom otcovi vyhral veľa ocenení a pravdu povediac si ich sám vydobyl. Taktiež koniec série Krstného otca nebol preňho koncom keďže sa pripojil k dabérom hry nesúcej názov Krstný otec 2, ktorá vyšla v roku 2009! Herec ale momentálne nemá naplánované žiadne filmy a myslíme si, že sa skôr už stiahne do ústrania.

Robert Duvall

Robert Duvall v roku 2017, Zdroj: taddlr.com

John Cazale

“Hail Mary”. Túto modlitbu sme mohli počuť hovoriť Freda Corleoneho pred jeho smrťou, myslel si totižto, že mu pomôže chytiť aspoň jednú rybu. John Cazale mohol síce vyzerať vo filme trošku pomalšie, ale v realite to bol veľmi inteligentný muž. Po krstnom otcovi sa objavil ešte v piatich filmoch. Všetky filmy dostali minimálne jednu nomináciu na Oscara. Žiaľ John sa väčšej slávy už nedožil. Zomrel v roku 1978 ako 42 ročný na rakovinu pľúc. Česť tvojej pamiatke “Maestro”.

John Cazale vo filme Godfather

John Cazale vo filme Godfather, Zdroj: www.cafeclassic5.ir

James Caan

Tzv. Veľký Brat. Tým bol James Caan v Krstnom Otcovi. Jeho rola Sonnyho Corleona, ktorá bola výbušná a nie veľmi rýchlo rozmýšľajúca, p mu dopriala vo filme najhoršiu smrť akú si človek dokáže predstaviť. Dnes už 76 ročný herec si dopraje viac pohody a relaxu ako natáčania. Po Krstnom otcovi sa objavil ešte vo veľa filmoch a preto si vydobyl zaslúženú hviezdu na chodníku slávy.

James Caan v roku 2015

James Caan v roku 2015, Zdroj: aceshowbiz.com

About author

I love Pickles
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár