Herci, ktorí nenávidia Marvel.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

eď Chris Evans oznámil, že neodišiel po tom všetkom z fantasy sveta, pretože miluje pracovať pre Marvel, väčšina fanúšikov si pravdepodobne mysleli: Musí byť úžasné sa obliekať ako superhrdina a nakopať zadok nepriateľom, že? Jestvuje však pár hercov, ktorý nenávidia byť súčasťou Marvelu a s radosťou Vám predstavím týchto bláznov.

IDRIS ELBA

Keď sa prvý krát objavil ako Heimdall vo filme Thor, bol rešpektovaný herec, ale nie v strede diania. Problém prichádza, keď ho fanúšikovia začali tlačiť do ďalšieho filmu zo série James Bond. A s veľkou slávou prichádza jeho najväčší problém. Zmluvne zaviazaný ku Marvelu Idrid Elba nemôže opustiť svoje stanovisko. Sám popísal jeho skúsenosti v Marvel ako mučenie a povedal „ripped my heart out.“ v preklade „vytrhol mi srdce z tela.“

NATALIE PORTMAN

Elba nie je jediným hercom z filmu Thor, ktorý pluje na celý Marvel. Správy uvádzajú, že Natalie Portman chcela opustiť natáčanie filmu Thor: The Dark World po tom, ako bol vyhodený režisér Patty Jenkins. Na protest týmto udalostiam bola odhodlaná odísť, avšak zmluvne je zaviazaná až do konca sérií. Peklo nepozná zľutovanie.

EDWARD NORTON

Prvá a najvačšia hviezda zo svojho marvel manželstva bol Norton, ktorý si zahral hlavnú úlohu Bruce Bannera vo filme The Incredible Hulk. Na rozdiel od Elba a Portman, Nortonove herecké výkony boli až tak zlé, že sa štúdio samo rozhodlo Nortona vyhodiť. Našťastie pre nás bol nahradený Mark Ruffalom, zatiaľ čo Norton pokračoval vo svojej hereckej kariére v iných filmoch. Norton prehlásil, že keby môže vrátiť čas, nikdy by sa nechcel stať súčasťou štúdia Marvel.

MICKEY ROURKE

Rourke sa tiež necítil pohodlne počas natáčania. Jeho herecký výkon sa dá nazvať improvizácia. Jeho scenár bol totižto veľmi zlý a nevystihovala charakter Whiplasha, ktorú stvárnil. Rourke to zobral tak vážne, že dokonca začal urážať filmový štáb nadávkami ako sprostý „nerdi“. Aj po rokoch šíri zlé meno Marvelu v jeho interview’s. Myslím, že je čas aby si sa cez to preniesol Mickey.

TERRENCE HOWARD

Howard sa našťastie nachádzal v prízemí  ríše Marvel a zúčastnil sa natáčania  Iron Man filmu. Napriek tomu ho bolo skoro nevidno a v pokračovaní ho nahradil Don Cheadle. Prečo? Podľa Howarda je to preto, že Marvel mu z jeho výplaty úctyhodných 7 miliónov USD ubrali, aby mohli jeho kolegu Robert Downey Jr. lepšie „nakŕmiť“. Howard im povedal, aby sa niekam strčili, a nebál sa ani o slovné napádanie Marvelu a Downeyho.

JASON STATHAM

Tento príklad je obzvlášť bláznivý, pretože viete, že Statham nie je ani v jednom Marvel filme. Ale potom, čo jeho meno bolo spojené s darebákom Bullseye v nadchádzajúcej druhej sérii Daredevil, Statham rozohnil v Marvel rovnako. „Mohol by som vziať babičku a dať jej pláštenku a potom ju dal k zelenému plátnu a oni z toho budú mať senzáciu a všetky akčné scény,“ povedal pre taliansky web I 400 Calci. Bolo to z dôvodu, že všetky akčné scény nahrádzal kaskadér a vizuálne efekty. Nevieme presne kedy tento film objaví na plátnach, ale babičku v pláštenke si nemôžem nechať ujsť.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -