Tieto herecké dvojice si spolu zahrali vo filmoch, no pritom sa nikdy nestretli!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Niektoré herecké dvojice sa pravidelne stretávajú na plátne. Ako napríklad Adam Sandler a Drew Barrymore. Lenže máme tu aj výnimky. Niektorí herci si mohli zahrať v jednom filme, no pritom sa nemuseli ani raz stretnúť. A to aj napriek tomu, že spolu mali nejaké spoločné scény. Dnes vám ukážeme herecké dvojice, ktoré sa nikdy nestretli, aj keď si zahrali v tých istých filmoch.

Herci, ktorí spolu hrali vo filmoch, no nikdy sa nestretli

1. Robert De Niro a Al Pacino – Krstný otec 2 (1974)

herecké dvojice
Zdroj: ranker.com

Tieto dve ikony kinematografie sa spolu stretli až pri nakrúcaní filmu Neľútostný súboj (1995). Dovtedy spolu nemali ani jednu spoločnú scénu, avšak v roku 1974 si obaja zahrali v legendárnom pokračovaní kultovej série Krstný otec (1972-1974-1990).

De Niro si zahral mladého Dona Vita Corleoneho a Al Pacino si zase zopakoval rolu jeho syna Michaela. Oba tieto príbehy sa odohrávajú v iných časových pásmach, preto spolu títo herci nemohli mať spoločnú scénu.

2. Vin Diesel a Dwayne Johnson – Rýchlo a Zbesilo 8 (2017)

herecké dvojice
Zdroj: ranker.com

Tieto dve herecké hviezdy už niekoľko rokov vedú konkurenčný boj. Problém nastal vtedy, keď Johnsonovi začalo prekážať Dieselovo správanie. Ten si počas nakrúcania série Rýchlo a Zbesilo začal dovoľovať, na pľac chodil, kedy sa mu zachcelo a mal dosah na celý príbeh. Pretože nebol „len“ hercom, ale taktiež aj producentom.

Vo filme Rýchlo a Zbesilo 8 (2017) sa tieto dve hviezdy nestretli, a to aj napriek tomu, že majú niekoľko spoločných scén. Všetko vyriešili triky s kamerou, vďaka ktorým sme si mysleli, že vidíme scénu, v ktorej sú Vin Diesel a Dwayne Johnson. V skutočnosti to tak ale vôbec nebolo. Johnson navyše priznal, že pre samotné nakrúcanie je lepšie, ak spolu nie sú na scéne, pretože obaja uznávajú inú filozofiu života, takže si vôbec nesedia.

3. Tom Holland a J. K. Simmons – Spider-Man: Bez domova (2021)

Tom Holland, J. K. Simmons
Zdroj: ranker.com

V tretej časti novodobej série Spider-Man sme sa stretli aj so starým známym novinárom, J. Jonahom Jamesonom, ktorý celému svetu vyzradil Spider-Manovo tajomstvo.

V skutočnosti sa však na nakrúcaní Tom Holland a J. K. Simmons nikdy nestretli. Nemajú totiž spoločnú ani jednu scénu, navyše film sa nakrúcal počas pandémie, takže kvôli prísnym zákazom by sa zrejme nestretli, ani keby mali spoločné scény.

4. Will Smith a Jared Leto – Jednotka Samovrahov (2016)

Will Smith, Jared Leto
Zdroj: ranker.com

Jared Leto sa pri nakrúcaní Jednotky Samovrahov (2016) až príliš vžil do svojej postavy, a preto sa na pľaci správal maximálne čudne. Herci sa mu preto vyhýbali a medzi nich patril aj Will Smith. Ten priznal, že aj keď na filme spolu pracovali asi 6 mesiacov, nikdy sa nestretli, nikdy si ani nepovedal ahoj alebo dobrý deň.

5. Hugh Grant a Matthew McConaughey – Slušní chlapci (2019)

Hugh Grant. Matthew McConaughey
Zdroj: ranker.com

V dnes už kultovom filme režiséra Guya Ritchieho sme videli množstvo hereckých hviezd. Medzi tie najväčšie patria určite Hugh Grant a Matthew McConaughey. V tejto krimi-komédii si Grant zahral chamtivého novinára, zatiaľ čo McConaughey stvárnil postavu veľkého distribútora marihuany.

Tieto postavy vo filme stoja proti sebe, no nemajú spolu ani jednu spoločnú scénu. Grant priznal, že videl McConaugheyho raz, a to pred nakrúcaním. Obaja sa vraj pozdravili pokývnutím hlavy a to bolo všetko.

Zdroj: ranker.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -