O týchto hercoch a herečkách ste určite netušili, že sú príbuzní

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herci, ktorí sú príbuzní

Herecké umenie sa v mnohých prípadoch dedí. Napríklad Charlie Sheen je synom herca Martina Sheena a v Hollywoode sa nachádza mnoho podobných prípadov. O týchto rodinných väzbách sme však vedeli. V Hollywoode však existujú mnohé iné rodinné príbuzenstvá, o ktorých sme nemali ani šajnu. Hlavne o týchto hercoch a herečkách ste určite nevedeli, že sú príbuzní.

8. Stephen Dillane a Frank Dillane – otec a syn

O týchto hercoch a herečkách ste určite netušili, že sú príbuzní
Zdroj: hbo, imdb

Herec Stephen Dillane si zahral postavu Stannisa Baratheona v seriáli Game of Thrones (2011 až 2019). Stephen je taktiež otcom herca Franka Dillanea. Ten si zase zahral mladého Lorda Voldemorta v sérii Harry Potter (2001 až 2011). A to konkrétne v šiestej časti série s podtitulom Polovičný princ (2009).

Otec a syn si spolu zahrali v komédii Papadopoulos and Sons (2012). Stephen priznal, že tento film natočil hlavne preto, aby strávil viac času so svojím talentovaným synom.

7. Imelda Staunton a Bessie Carter – matka a dcéra

O týchto hercoch a herečkách ste určite netušili, že sú príbuzní
Zdroj: X

Herečka Imelda Staunton si taktiež zahrala v sérii Harry Potter. Konkrétne jednu z najviac nenávidených postáv – Dolores Umbridgeovú. Pre mnohých fanúšikov série bola ona ešte lepším záporákom ako samotný Voldemort. Aj jej dcéra sa dala na hereckú dráhu.

Bessie Carter ste mohli vidieť v seriáli Bridgerton (2020 až 2024). V tomto hite od Netflixu stvárnila postavu Prudence Featheringtonovej.

6. Josephine a Katherine Langford – sestry

O týchto hercoch a herečkách ste určite netušili, že sú príbuzní
Zdroj: imdb

Obe tieto mladé herečky si zahrali v projektoch pre tínedžerov. Josephine stvárnila titulnú postavu menom Tessa Young v sérii After (2019 až 2023). Katherine si zahrala v seriáli 13 Reasons Why (2017 až 2020).

Hovorí sa o tom, že tieto dve herečky spolu veľmi nekomunikujú, pretože sa ani nesledujú na sociálnych sieťach. Josephine však poprela akékoľvek nezhody v ich rodine. (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -