Toto sú herci, ktorých kritici nenávidia, no diváci ich naopak milujú!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

V prípade, ak sa z vás stane slávny herec, je dobré si určiť priority. Nie každému sa totiž podarí mať majetok v hodnote sto miliónov dolárov a zároveň ešte získať jedného či dvoch Oscarov. Vo väčšine prípadov platí buď jedno alebo druhé. Je totiž rozdiel v tom, ak herec točí film pre divákov a keď točí film pre kritikov. Oscarom ocenené filmy totiž už zďaleka nezarábajú to, čo kedysi, lenže Oscar na polici vám nekúpi jachtu či nezaplatí účty. A takto zrejme rozmýšľajú aj tieto slávne osobnosti, pretože toto sú herci, ktorých kritici nenávidia, aj keď diváci ich milujú!

Herci, ktorých kritici nenávidia, ale diváci ich milujú

1. Jennifer Aniston

herci, ktorých kritici nenávidia
Zdroj: adme.media

Môžeme s určitosťou povedať, že kultový seriál s názvom Priatelia (1994 až 2004) je tým najväčším projektom v kariére Jennifer Aniston. Neskôr totiž hrala už len v menších počinoch, a to aj napriek tomu, že ju rozhodne považujeme za filmovú hviezdu.

Kritici ju totiž obviňujú za to, že v každom filme hrá to isté, možno až na komédiu Šéfovia na zabitie (2010). Samotná Jennifer priznala, že na väčšinu filmov, v ktorých hrala, nie je práve hrdá. Stále sa však na ňu pozerá veľmi dobre a divákov absolútne nezaujíma to, čo si myslia kritici.

2. Ben Affleck

herci, ktorých kritici nenávidia
Zdroj: vanityfair.com

Kariéra Bena Afflecka začala výborne. S jeho dobrým kamarátom Mattom Damonom totiž napísali dnes už kultovú drámu Dobrý Will Hunting (1997). Obaja si v tomto filme aj zahrali, a takisto obaja získali Oscara za scenár. Jeho ďalšie kroky viedli ku megahitu režiséra Michaela Baya Armageddon (1997).

Jeho skvelo rozbehnutú kariéru však takmer zničili prepadáky ako sú Daredevil (2003), Otcom na plný úväzok (2004) a komédia Láska s rizikom (2004). V poslednom menovanom filme si Affleck zahral spolu s Jennifer Lopez, ktorá bola v tom čase jeho partnerkou aj v skutočnom živote. Ich chémia však nedokázala zmeniť skutočne bizarný scenár a podpriemernú réžiu. Ben sa však spamätal vďaka tomu, že sa ukázal ako schopný režisér. Jeho film Argo (2012) dokonca získal niekoľko Oscarov. Ako herca ho však kritici nedokážu zniesť.

3. Cameron Diaz

herci, ktorých kritici nenávidia
Zdroj: ew.com

Cameron je rovnako ako Jennifer Aniston hviezdou romantických komédii. Preslávila sa vďaka kinohitu s Jimom Carreym Maska (1994). Napriek tomu, že sa snažila zahrať si aj v dramatických filmoch, jej pokus s názvom Gangy v New Yorku (2002) dopadol zle.

Film ešte ako tak zachránili Leonardo DiCaprio a Daniel Day Lewis, avšak toto dielo hlavne kvôli Cameron patrí medzi najhoršie filmy režiséra Martina Scorseseho. Cameron však potvrdila, že je skutočnou romantickou hrdinkou, a to v úspešných komédiách ako sú Niečo na tej Marry je (1998), Prázdniny (2006) či Mrcha učiteľka (2011).

4. Adam Sandler

Adam Sandler
Zdroj: britannica.com

Adam Sandler zrejme najviac potvrdzuje to, že diváci a kritici majú na niektoré filmy odlišný názor. Kedysi bol známym komikom, avšak keď jeho popularita rástla, začal sa objavovať aj vo filmoch. Po založení svojej produkčnej spoločnosti Happy Madison natočil hneď niekoľko celosvetovo úspešných filmoch, ako sú 50x a stále po prvý raz (2004), Za mrežami (2005) či Klik (2006). Všetky tieto komédie v kinách uspeli, no kritici ich totálne zvozili, čo známeho herca donútilo povedať, že netočí filmy pre kritikov, ale pre divákov.

5. Eddie Murphy

Eddie Murphy
Zdroj: ew.com

Eddie získal neskutočné množstvo nominácii na Zlatú malinu. Pričom patrí medzi najuznávanejších komikov v histórii Hollywoodu. Preslávil sa vďaka komédii Policajt z Beverly Hills (1984), z ktorej sa nakoniec stala trojdielna séria. Svoju slávu si upevnil dnes už kultovou komédiou Cesta do Ameriky (1988) a takisto už mierne bizarnou, ale stále úspešnou záležitosťou Zamilovaný profesor (1996).

Lenže Eddie je v prvom rade nekonvenčný komik, ktorý nemá problém so žiadnym druhom humoru, čo potvrdil vo filmoch ako sú Zamilovaný profesor 2 (2000) či Norbit (2007). Eddie neustále balansuje nad priepasťou geniálnych výkonov a takzvaných fekálnych vtipov a zrejme preto si získal toľko fanúšikov.

6. Drew Barrymore

Drew Barrymore
Zdroj: imdb.com

Najobľúbenejším filmovým partnerom Drew Barrymore je práve Adam Sandler, čo zrejme svedčí o jej filmografii. Najskôr sme ju videli ako rozkošné dievčatko v Spielbergovom kasovom trháku E. T. Mimozemšťan (1982).

Diváci ju vnímali ako rozkošné dievčatko až dovtedy, kým si nezahrala sexi ryšavku v komédii Charlieho anjeli (2000) po boku Cameron Diaz a Lucy Liu. Lenže k tejto práci by sa nedostala, ak by jej kariéru nevzkriesil práve spomínaný Sandler, ktorý ju obsadil do filmu Pieseň pre nevestu (1995). Drew Barrymore pozná každý a v podstate ju každý má rád a rád sa na ňu pozerá. Teda až na kritikov, ktorí v nej nikdy nevideli žiadny potenciál.

Ktorý z týchto hercov je vás obľúbený aj napriek tomu, že kritici ich práve nemajú v láske? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -