Boli to ich najhoršie herecké výkony v kariére. Títo herci sa sami skritizovali

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najhoršie herecké výkony slávnych hviezd

Aj hercom záleží na tom, aby boli spokojní so svojou prácou. Ten skvelý pocit z dobre odvedenej roboty sa však nie vždy vydarí. Či už za to môže nekvalitný scenár, návykové látky alebo jednoducho sa im nedarilo, aj tie najkvalitnejšie hollywoodske hviezdy majú úlohy, na ktoré nespomínajú s láskou. Dnes vám preto ukážeme hercov a ich najhoršie herecké výkony – podľa nich samotných.

1. Daniel Radcliffe – Harry Potter a Polovičný princ (2009)

harry potter
Zdroj: TMDB

Herec Daniel Radcliffe priznáva, že šiesty diel zo série Harry Potter sa mu absolútne nepáči. A to nie kvôli tomu, že by bol zle napísaný či zrežírovaný, ale kvôli jeho výkonu.

Sám Radcliffe označil svoj výkon v tomto filme za nesmierne statický a jednoznačný (DailyMail). Taktiež si myslí, že svoj najlepší výkon podal v piatej časti série s podtitulom Fénixov rád. Ako dôvod uviedol to, že pri sledovaní samého seba videl badateľný pokrok.

2. Michael Shannon – The Flash (2023)

michael shannon
Zdroj: TMDB

Vo filme z dielne DC The Flash si zahral aj známy herec Michael Shannon. Tomu sa ale jeho výkon vôbec nepáčil (Variety). Nešlo však len o jeho prácu, ale celkovo sa mu nepáčia komiksové vesmíry, či už od DC alebo Marvelu:

Nebudem klamať, nebolo to pre mňa ako herca uspokojivé. Pri týchto multivesmírnych filmoch mám pocit, ako by sa nejaké decko len hralo s figúrkami. A pritom hovorí veci ako „ty si tu a on je tam a teraz spolu bojujte.“ Nebola to práve hĺbková štúdia mojej postavy ako keď som hral vo filme Muž z ocele (2013).“

3. Kate Winslet – Titanic (1997)

rose titanic kate winslet
Zdroj: TMDB

Kate Winslet sa preslávila vďaka filmu Titanic, lenže väčšinu svojich scén by si najradšej zopakovala (The Telegraph). Najväčším problémom vraj bol jej pokus o americký prízvuk. Keďže je z Veľkej Británie, bolo to skutočne počuť a dnes by už túto chybu vraj neurobila:

Nemôžem v tom filme počúvať svoj americký prízvuk. Je príšerný. Viem, že herci sú väčšinou príliš sebakritickí, takže aj ja sa k sebe snažím byť zhovievavá. Ale vždy keď sledujem Titanic, tak si pri každej svojej scéne hovorím, bože, fakt som to urobila, naozaj takto som to urobila?!“

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -