Ako reagujú herci zo Strážcov Galaxie na vyhadzov režiséra Jamesa Gunna?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako reagujú herci zo Strážcov Galaxie na vyhadzov režiséra Jamesa Gunna?

Novinky ohľadom filmov štúdia Marvel väčšinou nebývajú negatívne, no bolo nám jasné, že jedna už za ten čas musí prísť. Bohužiaľ, bola to skutočne taká, ktorú by sme nikdy nečakali a zarmútila asi každého z nás. Režisér milovaných filmov Strážcovia Galaxie a Strážcovia Galaxie 2 bol totižto vyhodený zo štúdia Marvel kvôli nevhodným vtípkom na Twitteri, ktoré napísal pred desiatimi rokmi. Štúdio si bohužiaľ musí udržať čisté meno a tak museli Gunna vyhodiť aj napriek tomu, že už písal scenár k tretiemu filmu.

Gunn bol nepochybne dôvod, prečo sú filmy so Strážcami také skvelé a rovnako za to mohla aj nálada na natáčaní, ktorú si s hercami vytvoril. Ich odozva na tieto novinky teda na seba nenechala dlho čakať a ako môžete tušiť, je rovnaká ako tá naša. Všetci hlavní herci z týchto filmov sa teda zišli dokopy a napísali veľký list, pod ktorý sa všetci podpísali.

James Gunn reagoval na kritiku
James Gunn; Zdroj: comicbook.com

List od hercov z filmov Strážcovia Galaxie 1 a 2

Našim fanúšikom a priateľom:

Plne podporujeme Jamesa Gunna. Všetci sme boli v šoku, keď sme sa dozvedeli o jeho náhlom vyhadzove z minulého týždňa a schválne sme čakali týchto 10 dní na odozvu, aby sme mali čas na rozmýšľanie, modlenie sa, počúvanie a diskusiu. Za ten čas sme boli posilnení podporou od fanúšikov a členov v médiách, ktorí si želajú vidieť Jamesa späť ako režiséra Strážcov 3, a ktorí sú taktiež odradení tými, čo sa tak ľahko nechali oklamať mnohými konšpiračnými teóriami, ktoré ho obklopujú.

Byť vo filmoch Strážcovia Galaxie 1 a 2 bolo skvelou poctou v našich životoch. Nemôžeme teda túto novinku nechať uplynúť bez toho, aby sme Jamesovi nevyjadrili našu lásku, podporu a vďaku. Nie sme tu na to, aby sme obhajovali jeho vtipy z minulých rokov, ale aby sme sa podelili s našimi dlhoročnými skúsenosťami počas práce na Strážcoch Galaxie 1 a 2. Postoj, ktorý preukázal pri zverejnení noviniek ohľadom jeho vyhadzovu, je rovnaký ako postoj muža, ktorého sme každý deň vídavali na natáčaní a veríme, že jeho omluva išla zo srdca, ktoré všetci poznáme, ktorému veríme a ktoré máme radi. Vďaka obsadeniu každého jedného z nás do rolí bandy zločincov, ktorí hľadajú vykúpenie, nám naveky zmenil životy. Veríme, že téma o vykúpení ešte nikdy nebola relevantnejšia ako teraz.

Každý z nás sa teší na prácu s naším priateľom Jamesom v budúcnosti. Jeho príbeh sa neskončil – ani zďaleka.

Je tu názor verejnosti. James však nie je posledný dobrý človek, ktorý bol pred ním postavený. Vzhľadom na politickú rozdelenosť našej krajiny, môžeme povedať, že takéto prípady tu budú pokračovať, avšak dúfame, že ľudia v tomto politickom spektre uľahčia svoje útoky voči osobám tým, že prestanú vytvárať narýchlo urobené závery.

Dúfame, že to čo vyšlo najavo môže poslúžiť ako ukážka pre všetkých z nás na pochopenie extrémnej zodpovednosti, ktorú medzi sebou máme vďaka týmito našimi napísanými slovami, ktoré sme vytesali do tohto digitálneho kameňa. Dúfame, že my ako spoločnosť sa môžeme z týchto skúseností poučiť a že v budúcnosti budeme rozmýšľať dvakrát pred tým, než sa rozhodneme učiniť nejaké rozhodnutie. Možno túto schopnosť môžeme využiť na porozumenie a pomoc, ako na zbytočné ubližovanie. Ďakujeme, že ste si našli čas prečítať naše slová.

Strážcovia Galaxie, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Bradley Cooper, Sean Gunn, Vin Diesel, Pom Klementieff, Michael Rooker.

K nim sa dnes pridal aj herec Kurt Russell, ktorý o Gunnovi povedal, že má milujúce srdce, a že dúfa, že sa dočká odpustenia. Dave Bautista včera ešte na Twitteri dodal, že bude musieť robiť to, k čomu je zaviazaný, no že Strážcovia bez Gunna jednoducho nie sú Strážcovia. Nuž, nikto teda netuší, ako to s Gunnom nakoniec dopadne, no určite asi každého z vás potešilo, že všetci zúčastnení sú na jeho strane.

Čo hovoríte na celú situáciu s Jamesom Gunnom? Chceli by ste ho späť na režisérsku stoličku Strážcov Galaxie 3? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -