Herci z Avengers: Infinity War nemajú dovolené vidieť film pred svetovou premiérou! Vo svete sa zatiaľ premieta len 20 minút!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Herci z Avengers: Infinity War nemajú dovolené vidieť film pred svetovou premiérou!

Ak už dlhšie sledujete svet filmu prostredníctvom Internetu, už asi viete ako to chodí. Keď tu je nejaký veľký film, mesiac pred svojou premiérou už lieta po svete. Ide v podstate o také turné pre fanúšikov po celom svete, kde chodia aj herci a režiséri z filmu. Avengers: Infinity War je ale najväčší film posledných rokov a samotné štúdio si to veľmi dobre uvedomuje. Premiéry filmu teda berú naozaj vážne.

Keďže absolútne nechcú riskovať vyzradenie deja, rozhodli sa ukázať celý film po prvýkrát až na svetovej premiére v USA, ktorá sa bude konať len 4 dni pred celosvetovým spustením v kinách. O deň na to sa budú môcť k filmu vyjadriť prví recenzenti. Čo teda robia teraz, ak chcú film spustiť až koncom apríla? Veď predsa musia s filmom chodiť po svete. Samozrejme že chodia, avšak všetci diváci sedia v sále iba 20, možno 30 minút. Ak ste teda dostali možnosť byť na oficiálnych premiérach, dočkáte sa skutočne len kúsku z tejto 2 a pol hodinovej epiky, presne tak ako včerajší Londýnski fanúšikovia.

Herci a režiséri na Londýnskej 20-minútovej premiére filmu
Herci a režiséri na Londýnskej 20-minútovej premiére filmu; Zdroj: twitter.com

20 minút filmu na všetkých premiérach a platí to aj pre hercov!

Ak si však myslíte, že sú títo ľudia o niečo ukrátení, nebojte sa. Ani herci totižto nemôžu vidieť ich vlastný film. Štúdio im to podľa ich včerajších rozhovoroch na koberci zakázalo, a vraj aj oni majú nárok len na tých 20-30 minút filmu, tak ako fanúšikovia. Marvel teda neriskuje absolútne nič, zvlášť s takýmto masívnym obsadením, ktoré sa skladá z pár hercov, ktorým už pár spoilerov z úst vyšlo, pri promovaní iných veľkých filmov.

O to väčšia sranda teda je sledovať týchto hercov na koberci, keďže sami nevedia čo o filme povedať. Až na pár výnimok totižto nemali dovolené čítať ani kompletný scenár, iba svoje časti. Síce to teda všetko znie kruto a vtipne, aspoň nás to všetko núti špekulovať nad filmom čoraz viac a viac. Čo sa preboha v tomto filme deje, že sa Marvel tak veľmi bojí úniku deja? Máme sa naozaj začať obávať o všetkých hrdinov? My sa presvedčíme už 26. apríla.

Tiež to už neviete vydržať do premiéry? Aké sú vaše teórie a predpovede? Čo hovoríte na krutý tajnostkársky režim Marvelu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

    • Viktor Preiner? Ten z rezzers.sk? Počul som, že ste úžasný a že vám chýba len pár článkov aby ste prekonali Martina Machoviča, ktorý píše ako sväté písmo!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -