Takto sa zmenili herci z kultového seriálu Čarodejnice (FOTO)

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Ako sa zmenili herci z kultového seriálu Čarodejnice

Mali špeciálne schopnosti a v každej epizóde ich chcel niekto zabiť. Kultový seriál Čarodejnice (1998 až 2006, angl. Charmed) má aj po rokoch stabilnú fanúšikovskú základňu, pretože v dobe svojho vysielania bol medzi divákmi veľmi populárny. Tento seriál taktiež preslávil herečky ako sú Rose McGowan či Alyssa Milano. Od poslednej epizódy v roku 2006 ubehlo už takmer 18 rokov a my sa v tomto článku pozrieme, ako sa zmenili herci z kultového seriálu Čarodejnice.

8. Shannen Doherty – Prue Halliwell

herci z kultového seriálu Čarodejnice
Zdroj: instagram.com

Shannen Doherty bola slávna ešte pred seriálom Čarodejnice vďaka ďalšiemu kultovému projektu. Konkrétne ide o seriál, ktorý je po celom svete známy ako Beverly Hills 90210 (1990 až 2000). V tomto seriáli si zahrala jednu z hlavných postáv Brendu, lenže po 4. sérií ju producenti vyhodili. Ako dôvod uviedli, že sa Shannen správala neprofesionálne a vybrala si dráhu rebelky.

Shannen však dostala druhú šancu vďaka seriálu Čarodejnice, v ktorom si zahrala hlavnú postavu Prue. Ani toto však herečke nevyšlo a po 3. sérii ju taktiež vyhodili. Herečka neskôr bojovala s rakovinou, ktorú síce dokázala poraziť, no stále má v tomto ohľade zdravotné problémy.

7. Alyssa Milano – Phoebe Halliwell

herci z kultového seriálu Čarodejnice
Zdroj: pinterest.com, instagram.com

Herečka Alyssa Milano si v seriáli Čarodejnice zahrala sestru Shannen Doherty, no na nakrúcaní spolu rozhodne ako sestry nevychádzali. Aj to bol vraj jeden z dôvodov, prečo Doherty napokon producenti prepustili.

Alyssa Milano sa už od detstva objavovala vo filmoch a seriáloch, viac ako jej talent však tvorcovia ocenili jej vzhľad.

V seriáli Čarodejnice videla jej postava Phoebe budúcnosť a ak by to skutočne bola pravda, Alyssa by tak videla, že si vo svojej kariére zahrá len v priemerných projektoch. Ak sa aj objavila v kvalitnejšom filme či seriáli, šlo len o maličkú filmovú či epizódnu seriálovú postavu.

6. Holly Marie Combs – Piper Halliwell

herci z kultového seriálu Čarodejnice
Zdroj: pinterest.com, instagram.com

Herečka Holly Marie Combs si v Čarodejniciach zahrala postavu tretej sestry Piper, ktorá mala schopnosť zmraziť čas. Samozrejme ju v každej epizóde využila.

Ako jedna z mála herečiek z podobných seriálov nie je známa vďaka svojim škandálom. To ju zrejme dostalo do ďalšieho kultového seriálu zameraného na tínedžerov – Roztomilé mrchy (2010 až 2017).

V tomto seriálovom hite si zahrala po boku mladých, v tom čase vychádzajúcich hviezd Lucy Hale (Vadí nevadí) či Ashley Benson (Spring Breakers). Dnes už 50-ročná herečka sa často objavuje v rôznych seriáloch či filmoch. Je tretíkrát vydatá, má dve deti a žije v San Diegu. (Článok pokračuje na ďalšej strane.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -