Prerobia najznámejší herci z MCU klasickú komédiu Traja amigos?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Komédia Traja amigos (¡Three Amigos!) je klasika z roku 1986. Príbeh si uťahoval z klasických westernov a filmov o kovbojoch. Spoznali sme v ňom postavy s menami Lucky Day, Dusty Bottoms a Ned Nederlander ktorí dostali pozvanie do mexickej dediny, kde mali predviesť svoje kaskadérske a herecké predstavenia filmových banditov. To však ešte netušili, že sa tým namočili do ozajstného westernového príbehu. Nahradia ich v novej verzii príbehu herci z MCU?

V deji, ktorý sa neberie vážne a robí si srandu zo seba samého, vystúpili ikonickí Steve Martin, Chevy Chase a Martin Short. Ide o komediálnych hercov, na ktorých prácu by vedel nadviazať len málokto. Chris Hemsworth si ale myslí, že by to zvládli.

traja-amigos
Zdroj: empireonline.com

Zahrajú si herci z MCU v novej komédii Traja amigos?

Len pred pár dňami sa v americkom Chicagu konal ACE Comic Con. Ako píše portál Comic Book, objavil sa na ňom aj herec Chris Hemsworth, ktorý je známy ako Thora z Marvel Cinematic Universe. Ten toho má aktuálne na stole celkom dosť. Má pred sebou ešte počin Thor: Love and Thunder (a možno kopec ďalších). To však neznamená, že mimo roly superhrdinu z Asgardu ho už nikdy neuvidíme.

Po filme Avengers: Endgame stratil filmový vesmír Marvel hneď dvoch hercov. Robert Downey Jr. (Iron Man / Tony Stark) a Chris Evans (Captain America / Steve Rogers) dali oficiálne zbohom príbehu a akejkoľvek budúcnosti v MCU. Pochopiteľne sa teda jedna z otázok na Hemswortha, ktoré dostal na Comic Cone, zamerala aj na nich. Takto odpovedal na otázku, či by sa s nimi chcel opäť stretnúť na filmovom plátne, a ak áno, tak v akom filme:

„Určite. Bol by som veľmi rád. To bolo tak smutné na dokončení prác na Endgame, pýtali sme sa len, ‚Uvidíme sa vôbec ešte niekedy ako kamoši?‘ A okamžite som začal rozmýšľať nad tým, čo by sme mohli natočiť. Spravil by som to rád. Mohli by sme spraviť komédiu Traja amigos alebo niečo iné.“

záver-Avengers-Endgame
Zdroj: tokkoro.com

Bývalí kolegovia

Hemsworth nie je jediný z tria, ktorý by s ostatnými ešte chcel pracovať. „Užili sme si spolu príliš zábavy, a ako deti v škole sme museli byť rozdelení, lebo sme sa stále bavili a nedokázali nič spraviť,“ povedal Evans o svojom bývalom kolegovi.

„Neuveriteľne rád by som s ním natočil jednu z tých buddy komédií 80. rokov (zábavné filmy, ktoré sa zameriavajú na kamarátsky vzťah medzi dvoma či viacerými charaktermi, pozn. redaktora), kde by sme vedeli striasť postavy, kvôli ktorým sme známi.“

Teraz už musíme počkať len na vyjadrenie Roberta Downeyho Jr., ktorý by sa mohol ku Hemsworthovi a Evansovi pridať. Keďže ide o jedných z najznámejších hercov súčasnosti, nemal by pre nich byť problém presvedčiť ktorékoľvek štúdio, aby s nimi natočili komédiu ako Traja amigos.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: imdb.com, movieweb.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -