Dnes by ste ich zrejme už nespoznali! Takto sa po rokoch zmenili hviezdy zo seriálu Dr. House

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Ako sa bavíme o seriáloch z lekárskeho prostredia, máme tu jasného favorita. A to aj napriek tomu, že sme si vedomí kultových seriálov, ako sú Pohotovosť či Klinika Grace. Lenže ani jeden z týchto menovaných seriálov nedosiahol takú úroveň, ako Dr. House. Hlavnou hviezdou tohto dramatického seriálu je Dr. Gregory House. Ten má neskutočné lekárske schopnosti a takisto vedomosti. V každej epizóde rieši tie najťažšie medicínske prípady. Jeho pacientom visí život na vlásku a on je ich jediná záchrana.

Charakteristika postavy Dr. Housea

Dr. Gregory House je v podstate geniálnym lekárom. Jeho schopnosti ďaleko prevyšujú schopnosti jeho kolegov. Problémom však je to, že samotný doktor si je svojich kvalít vedomý. Často využíva aroganciu a sarkazmus, čím v každej epizóde pobavil divákov. Tejto skvelej postavy sa zhostil britský herec Hugh Laurie. Ten sa v podstate stal doktorom Houseom a pre divákov ním aj navždy zostane.

Pre túto rolu sa tak urputne snažil, že dokonca dokázal utlmiť svoj britský prízvuk a naučil sa ten americký. Všetci sme oboznámení so zranenou nohou slávneho doktora. Ten počas všetkých sérií neustále kríval. Hugh Laurie preto musel neustále krívať na svoju úplne zdravú nohu. Čím si ohrozil svoje zdravie. Za to bol ale takisto skvelo platený. Dostával v priemere 800 tisíc za jednu epizódu a v posledných sériách sa jeho plat zvýšil na rovných milión dolárov za jeden diel.

Tím Dr. Housea

House síce bol geniálny, ale bez pomoci svojho tímu by toľkým pacientom určite nepomohol. Prvých niekoľko sérii tento tím tvorili Robert Chase, Allison Cameronová a Eric Foreman. Tých si zahrali Jesse Spencer, Jennifer Morrison a Omar Epps. Samozrejme nezabúdame ani na ďalšie skvelé postavy. Ako na Houseovho jediného kamaráta, taktiež doktora Jamesa Wilsona, či jeho atraktívnu šéfku Lisu Cuddyovú. V neskorších sériách tieto postavy vymenili iní doktori, avšak diváci si najviac spomínajú na túto päticu.

Takto sa po rokoch zmenili herci zo seriálu Dr. House

Od poslednej epizódy kultového seriálu ubehlo už takmer 10 rokov. Za takýto čas sa herci dokážu poriadne zmeniť. Predovšetkým kvôli ďalším úlohám vo filmoch či seriáloch. Preto vám bez ďalších okolkov ukážeme, ako dnes vyzerajú herci zo seriálu Dr. House.

1. Hugh Laurie – Dr. Gregory House

herci zo seriálu Dr. House
Zdroj: adme.media

2. Lisa Edelstein – Lisa Cuddyová

herci zo seriálu Dr. House
Zdroj: adme.media

3. Jesse Spencer – Dr. Robert Chase

herci zo seriálu Dr. House
Zdroj: adme.media

4. Omar Epps – Dr. Eric Foreman

herci zo seriálu Dr. House
Zdroj: adme.media

5. Kal Penn – Dr. Lawrence Kutner

Kal Penn
Zdroj: adme.media

6. Olivia Wilde – Dr. Remy Hadleyová

Olivia Wilde
Zdroj: adme.media

7. Peter Jacobson – Chris Taub

Peter Jacobson
Zdroj: adme.media

8. Odette Juliette Annable – Dr. Jessica Adamsová

Odette Annable
Zdroj: adme.media

9. Jennifer Morrison – Dr. Allison Cameronová

Jennifer Morrison
Zdroj: adme.media

10. Robert Sean Leonard – Dr. James Wilson

Robert Sean Leonard
Zdroj: adme.media

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -