Chris Hemsworth končí s herectvom! Prečo chce predstaviteľ Thora prestať pracovať na celý rok?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Postavu superhrdinu Thora hrá už takmer deväť rokov, počas ktorých sa objavil v piatich veľkolepých blockbusteroch, pričom na ceste sú ešte ďalšie dva Avengers filmy. Herec Chris Hemsworth je vo svete veľkým menom už nejaký čas. Začalo sa to premenou austrálskeho herca na hollywoodsku hviezdu. Je síce pravda, že najviac známy je vďaka Marvelu, no počas rokov sa o neho zaujímali už aj ďalšie štúdia. Práca ho zaviedla aj do projektov ako franšíza Snehulienka a lovec (2012, 2016), Ghostbusters (2016) a zopár ďalších. Teraz preto cíti, že je čas s hraním na nejakú dobu prestať.

Zdroj: inverse.com

Chris Hemsworth práve rozmýšľa nad zaslúženým oddychom od svojho povolania. Dôvodom je pochopiteľne nabitý rok 2017, počas ktorého sa mu ťažko dýchalo. Rolu Thora zopakuje prinajmenšom ešte dvakrát vo filmoch Avengers: Infinity War a Avengers 4, okrem týchto projektov sa však v najbližšej dobe pravdepodobne nepustí do ničoho ďalšieho. Podľa neho totižto nastal čas prestať a na chvíľu svoju pozornosť obrátiť voči iným veciam v živote.

Herec Chris Hemsworth si dáva pauzu

V rozhovore s magazínom The Times nás popri propagácii svojho najnovšieho filmu 12 Strong prekvapil nečakaným rozhodnutím dať si od Hollywoodu pauzu. Dôvod je viac, než pochopiteľný. Viac svojho času chce začať venovať rodine a obzvlášť deťom, ktoré podľa neho vyrastajú neuveriteľne rýchlo. Keďže herectvo je časovo náročné, Chrisovi sa potom zdá, že veľmi veľa toho zmešká:

„Chcem deti brávať do školy. Preč budem možno až celý rok. Všetko sa udialo v mihu oka a už som nad tým rozmýšľal, po čom som sa začal sám seba pýtať, či toho nechcem naraz stihnúť až príliš. Neznamená to ale, že niečoho ľutujem. V skratke len chcem byť viac doma.“

Hlavným dôvodom sú predovšetkým deti, ktoré rastú ako z vody:

„Chcem pri nich byť viac. So ženou som sa nedávno rozprával o tom, ako roky letia: naša dcéra (India Rose) má päť a pol roka a chlapci (dvojčatá Tristan a Sasha) budú mať tri a pol. No a akokoľvek veľa času s nimi strávime, nikdy nám to nepríde ako dosť. Vždy je to vyčerpávajúce, aj keď nám pomáhajú ich starí rodičia či ich niekto varuje.“

Thor s krátkymi vlasmi
Zdroj: empire.com

Nebojte sa však, neznamená to, že pauzy sa dočká aj Thor. Je viac, než len pravdepodobné, že Chris svoju pauzu už o niekoľko mesiacov poruší, keď sa naplno rozbehne marketing nadchádzajúceho Avengers: Infinity War. A aj keď sa jeho oddych natiahne až do budúceho roka, môžeme predpokladať, že podobné to bude aj pri stále nepomenovanom Avengers 4. Do jeho návratu pred kameru však môžeme Chrisovi len popriať veľa šťastia a príjemný oddych. Bez pochýb si ho totižto zaslúži.

Chrisa uvidíme v najnovších Avengers už 25. apríla 2018. Na ďalšiu časť si potom počkáme len rok a Thor k nám opäť doletí v štvrtej časti Avengers 3. mája 2019. Taktiež sa už neviete dočkať?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -