Objaví sa vôbec obľúbený herec Dwayne „The Rock“ Johnson tento rok v nejakom filme?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Americký herec a profesionálny wrestler Dwayne „The Rock“ Johnson natáča od čias Kráľa Škoprióna (2002) jeden film za druhým a vyzerá, že ho to nesmierne baví. Jeho filmy síce nikdy nepatrili medzi ašpirantov na Oscara, no ľudia sa pri nich zabávali a vždy sa tešili veľkej popularite. Posledné roky sa objavil v snímkach ako Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw (2019), Jumanji: Ďalší Level (2019), Mrakodrap (2018) či Baywatch (2017).

Diváci sú tak zvyknutí, že ho v kine vidia niekoľkokrát ročne. Svet však v súčasnosti zažíva veľmi krušné časy a zoznam odložených filmov je priam nekonečný. Naskytá sa nám tak jedna otázka: objaví sa The Rock tento rok v nejakom novom projekte?

Jungle Cruise od Disney odložené na 2021

Ak ste doteraz nežili niekde v jaskyni, tak zrejme viete, že filmový gigant menom Disney odložil svoje filmy na neskôr kvôli koronavírusu. Na tomto zozname sa popri Marvel filmoch či rôznych rozprávkach ocitlo aj Jungle Cruise, kde mal hrať The Rock popri Emily Blunt jednu z hlavných postáv. Filmu sa tak nakoniec dočkáme až v lete 2021.

Jungle Cruise
Zdroj: checkersaga.com

A čo Red Notice od Netflixu?

Ďalší film, na ktorom Dwayne Johnson pracoval, bol Red Notice od Netflixu. Ide o akčnú snímku od režiséra Mrakodrapu (2018) Rawsona Marshalla a objavia v ňom mená ako spomínaný Dwayne Johnson, Gal Gadot (Wonder Woman) a Ryan Reynolds (Deadpool). Keďže ide o projekt od Netflixu, na svoju premiéru nepotrebuje žiadne otvorené kiná.

To znie síce sľubne, no herci a celý štáb boli uprostred natáčania, keď vypukla kríza. Keďže však natáčanie prebiehalo v Atlante už od začiatku januára, hotové už muselo byť celkom vysoké percento z filmu. Najprv to síce vyzeralo, že nútená prestávka potrvá len 2 týždne, no dnes už vieme, že je všetko inak a návrat k normálnemu životu je v nedohľadne.

Red Notice
Zdroj: esquire.com.tr

Zaujímavosťou je, že Dwayne mal začať s Red Notice hneď po dokončení prác na Jumanji: Ďalší Level. K tomu ale nakoniec bohužiaľ nedošlo a vydanie, ktoré bolo predbežne naplánované na november, je momentálne nestanovené.

Smutný rok pre fanúšikov

Herca tak zrejme v žiadnom novom projekte tento rok neuvidíme. Je tu síce ešte šanca, že sa Red Notice stihne dokončiť na čas, no tá je naozaj veľmi malá. Táto situácia však neznamená žiadny koniec sveta a určite nám to vynahradí v roku 2021.

Aký je váš názor na The Rockove posledné filmy? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -