Herec Henry Cavill potvrdil, že by sa čoskoro mohol vrátiť ako Superman!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako už všetci vieme, Liga spravodlivosti nedopadla tak, ako sa očakávalo. Fanúšikovia neboli nadšení a to sa odzrkadlilo aj na budúcnosti celého DC. Niektoré projekty sa zrušili, iné pozastavili svoju činnosť. No je tu však postava, ktorá by sa mala s vysokou pravdepodobnosťou vrátiť. Herec Henry Cavill ešte v minulosti potvrdil, že viedol rozhovory ohľadom svojho návratu v kostýme Supermana. Všetko prezradil aj v najnovšom príspevku, ktorý pridal na sociálne siete a pozrieť si ho môžete nižšie v článku.

man of steel 2
Zdroj: hdwallpapers.in

Herec Henry Cavill nás prosí o láskavosť

Cieľom príspevku je však to, aby za neho hlasovali pri odovzdávaní cien Teen Choice Awards, v ktorej jej nominovaný. No pri popise nezabudol pozdvihnúť veľmi dôležitú informáciu. Navyše, Cavill pred nejakým časom viedol rozhovor aj s kolegom Dwaynom Johnsonom.

„Pracuje sa na postave, za ktorú ak budete hlasovať pri odovzdávaní cien Teen Choice Awards a stanem sa víťazom, môžete, ale nemusíte ma vidieť v modrom kostýme oveľa skôr. A tiež berte do úvahy, že som už pol roka tehotný a nosím v sebe dieťa, ktoré sa skladá výhradne z koláčov a pizze. PS: The Rock, nasledujem tvoje kroky…“

Zdá sa, že nám tým herec naznačuje len jediné. Ak sa mu naozaj podarí vyhrať, opäť sa ukáže ako Superman. Ak sa však neukáže vo vlastnom filme, smútiť nemusíme. Mal by sa totižto objaviť vo filme Shazam!, na ktorý sa určite tešíme.

Objaví sa Superman nakoniec len vo filme Shazam!?

Shazam! je síce obrovským lákadlom, ale povedzme si to na rovinu. Superman je len jeden a vždy aj bude. Hrdinská legenda, ktorá má vo svete DC svoje zaslúžené miesto. A keď svoj priestor dostanú iné postavy ako napríklad Joker, prečo by sa nemohol ukázať aj Muž z ocele. Ako sa však rozhodne DC ešte nie je isté, a do toho dňa si budeme musieť ešte počkať.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -