Herec Mark Wahlberg v režisérskom kresle? Svoj debut by mohol stihnúť ešte v roku 2018!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herec a producent v jednom, Mark Wahlberg nám prezradil, že by sa v roku 2018 mohol ocitnúť na pozícii režiséra. Neznie to úžasne? No momentálne má na svojom zozname niekoľko filmov, ktoré zabrali všetok jeho čas. Najbližšie ho v kinách uvidíme ako bývalého CIA agenta Fletchera Chasea vo filme od režiséra Ridleya Scotta. Snímka nesie názov All the Money in the World. Ako ste sa už mohli dočítať, tento film sprevádzali nemalé problémy. Herci nakoniec všetky potrebné dokrútky urobili zadarmo. Z filmu bol odstránený Kevin Spacey, ktorého nahradil Christopher Plummer.

Väčšina Wahlbergovej kariéry sa odštartovala ešte v deväťdesiatych rokoch so svojou hudobnou kapelou Marky Mark a Funky Bunch. To sa však stalo ešte predtým, ako prvýkrát okúsil herectvo a rozhodol sa stať serióznym hercom. Debut zažil v roku 1997 v Boogie Nights od režiséra Paula Thomasa Andersona. Wahlberg posledné dve desaťročia strávil preskakovaním z vysoko a nízko rozpočtových filmov. Do dnešného získal dokonca dve nominácie na Cenu akadémie – najlepší herec vo vedľajšej úlohe vo filme The Departed a hlavná herecká úloha vo filme The Fighter. V posledných rokoch si taktiež skúsil aj úlohu producenta a čoskoro by mohol prísť obrovský krok vpred.

zdroj: screenrant

Mark Wahlberg ako režisér?

V rozhovore s portálom Collider herec odhalil, že sa chce posunúť ďalej a v budúcom roku by mal stihnúť svoj režisérsky debut. Bližšie informácie poskytnúť nechcel, no prezradil aspoň to, že natáčanie by sa malo uskutočniť vo Wisconsine a film bude taktiež založený podľa skutočnej udalosti.

Jeho posledné herecké úlohy sa vždy točili okolo jednej veci. Hrdina, ktorý zachraňuje bezmocných. Medzi takéto filmy patrí napríklad Lone Survivor, kde si zahral postavu Marcusa Luttrella, zraneného NAVY SEAL vojaka, ktorý sa musel popasovať s bojom o život sedem kilometrov cez púšť so zlomených chrbtom. V rýchlosti ešte spomeniem, že sme ho mohli vidieť aj vo filme Deepwater Horizon, Patriots Day alebo Transformers 5.

zdroj: screenrant

Uvidíme, kedy sa tento ambiciózny herec odhodlá prezradiť nové informácie ohľadom jeho nadchádzajúceho projektu, v ktorom si skúsi, aké to je byť za filmovou kamerou. Na takéto niečo sme určite zvedaví a budeme sa Vám snažiť priniesť akúkoľvek novinku z prichádzajúceho, zatiaľ neznámeho projektu.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -