Seriály

Ktorá postava opúšťa seriál Riverdale? Odchod tohto herca nám zlomí srdce

Ktorý herec odchádza zo seriálu Riverdale?

Po tragickej smrti Luka Perryho z Riverdale neuvidíme ďalšiu tvár. Ďalší herec odchádza zo seriálu Riverdale, tentokrát dobrovoľne a nie zo smutných a nečakaných dôvodov. Síce nepatrí medzi hlavné postavy, no diváci si ho veľmi obľúbili a jeho odchod bude určite výraznou zmenou.

Nový šerif

Skeet UlrichFP Jones, ktorého poznáme ako bývalého vodcu gangu Southside Serpents a terajšieho šerifa mesta Riverdale, sa rozhodol odísť zo seriálu. Štvrtú sériu ešte dokončí, no v piatej sa už bohužiaľ nevráti. Jughead Jones, ktorého hrá Cole Sprous, tak bude zas a znova musieť žiť bez otca. Zatiaľ ale ešte nevieme, ako tvorcovia zakomponujú jeho odchod do deja.

skeet ulrich - fp jones

Zdroj: decider.com

Herec neodchádza zo žiadnych dôvodov spojených s nezhodami pri natáčaní alebo so zlými vzťahmi s kolegami. Práve naopak, všetci mu budú veľmi chýbať a medzi ostatnými hercami si našiel nejedného verného priateľa. Herec odchádza zo seriálu Riverdale, pretože sa chce posunúť ďalej vo svojej kariére a spoznať niečo, s čím ešte nemá skúsenosti. Zdôveril sa TVLine:

“Som neskutočne vďačný za všetky priateľstvá, ktoré som si spravil v Riverdale a bude mi chýbať stretávanie sa denne so všetkými.”

Momentálne pracuje na sci-fi filme BIOS spolu s Tomom Hanksom a Samirou Wiley, ktorý uvidíme ešte niekedy tento rok. Okrem toho sa objaví v seriáli #Freerayshawn, ktorý bude o mladom čiernom veteránovi z Iraku. Veterán začne pracovať v policajnom oddelení v New Orleans. V tomto seriáli bude Skeet Ulrich hrať seržanta Mika Troura.

Ulrich nie je jediný

Ulrich však nie je jediný, kto odíde zo seriálu. Marisol Nichols, ktorá hrá Hermione Lodge – matku jednej z hlavných postáv Veronicy Lodge (Camila Mendes), taktiež opustí Riverdale. O nej však ešte nevieme, aké má na to dôvody a či ju uvidíme v nejakých iných projektoch.

Šokovali vás tieto novinky? Kto bude podľa vás po Ulrichovom odchode šerifom? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ew.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 21 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár