Ktorá postava opúšťa seriál Riverdale? Odchod tohto herca nám zlomí srdce

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Ktorý herec odchádza zo seriálu Riverdale?

Po tragickej smrti Luka Perryho z Riverdale neuvidíme ďalšiu tvár. Ďalší herec odchádza zo seriálu Riverdale, tentokrát dobrovoľne a nie zo smutných a nečakaných dôvodov. Síce nepatrí medzi hlavné postavy, no diváci si ho veľmi obľúbili a jeho odchod bude určite výraznou zmenou.

Nový šerif

Skeet UlrichFP Jones, ktorého poznáme ako bývalého vodcu gangu Southside Serpents a terajšieho šerifa mesta Riverdale, sa rozhodol odísť zo seriálu. Štvrtú sériu ešte dokončí, no v piatej sa už bohužiaľ nevráti. Jughead Jones, ktorého hrá Cole Sprous, tak bude zas a znova musieť žiť bez otca. Zatiaľ ale ešte nevieme, ako tvorcovia zakomponujú jeho odchod do deja.

skeet ulrich - fp jones
Zdroj: decider.com

Herec neodchádza zo žiadnych dôvodov spojených s nezhodami pri natáčaní alebo so zlými vzťahmi s kolegami. Práve naopak, všetci mu budú veľmi chýbať a medzi ostatnými hercami si našiel nejedného verného priateľa. Herec odchádza zo seriálu Riverdale, pretože sa chce posunúť ďalej vo svojej kariére a spoznať niečo, s čím ešte nemá skúsenosti. Zdôveril sa TVLine:

„Som neskutočne vďačný za všetky priateľstvá, ktoré som si spravil v Riverdale a bude mi chýbať stretávanie sa denne so všetkými.“

Momentálne pracuje na sci-fi filme BIOS spolu s Tomom Hanksom a Samirou Wiley, ktorý uvidíme ešte niekedy tento rok. Okrem toho sa objaví v seriáli #Freerayshawn, ktorý bude o mladom čiernom veteránovi z Iraku. Veterán začne pracovať v policajnom oddelení v New Orleans. V tomto seriáli bude Skeet Ulrich hrať seržanta Mika Troura.

Ulrich nie je jediný

Ulrich však nie je jediný, kto odíde zo seriálu. Marisol Nichols, ktorá hrá Hermione Lodge – matku jednej z hlavných postáv Veronicy Lodge (Camila Mendes), taktiež opustí Riverdale. O nej však ešte nevieme, aké má na to dôvody a či ju uvidíme v nejakých iných projektoch.

Šokovali vás tieto novinky? Kto bude podľa vás po Ulrichovom odchode šerifom? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -