Osobnosti

Vráti sa legendárny herec a režisér Clint Eastwood pred kamery? Pozrite sa na jeho vyjadrenie!

Ako sa hovorí, tí čo nemajú facebook, akoby ani nežili. Logicky to znamená, že tí, čo nevedia kto je Clint Eastwood, niesu milovníci kinematografie. Je to legenda filmu, či už pred alebo za kamerou. Často si režíroval filmy, v ktorých si zahral aj hlavnú rolu. To napríklad taký Ben Affleck nedokáže. Jeho najznámejšia herecká úloha bola nepochybne vo filme Dobrý, zlý a škaredý od Sergia Leone. V poslednom čase však od herectva upustil, a filmy produkuje už len ako režisér.

Od jeho oscarového filmu Million Dollar Baby (2004), v ktorom si zahral hlavnú rolu, začal menej účinkovať vo vlastných filmoch. Neskôr si zahral až v roku 2008 v jeho filme Gran Torino. Od filmu Trouble with the Curve (2012) si v žiadnom svojom filme hlavnú rolu nezahral. Z režisérskej stoličky však vytvoril filmy ako Americký Sniper alebo Sully

Clint Eastwood na Cannes 2017, Zdroj: (AP Photo/Thibault Camus)

Ako sa vyjadril herec a režisér Clint Eastwood na Cannes 2017?

Táto Hollywoodska ikona sa objavila aj na tohtoročnom filmovom festivale Cannes. Tam sa portál Variety zúčastnil jeho master class, kde diskutoval o rôznych témach. Je zaujímavé, že Clint tentokrát nerozoberal politickú situáciu v Spojených Štátoch. Rozprával skôr o jeho dlhej kariére pred a za kamerou, a o politickej správnosti jeho prvého “Dirty Harry” filmu. 

Clint taktiež povedal, že mu chýba herectvo “občas, ale nie stále“. Tým nám naznačil, že sa niečo chystá! Neskôr to povedal oveľa jasnejšie: 

“Robil som toho veľa a po dlhý čas. Niekedy sa k tomu vrátim.”

Clint Eastwood na Cannes 2017,

Clint Eastwood na Cannes 2017, Zdroj: COURTESY OF CANNES FILM FESTIVAL

Zatiaľ ale nevieme, v akom projekte sa 86 ročný Clint vráti ako herec. Je malou pravdepodobnosťou, že sa ukáže vo filme, ktorý nebude režírovať on sám. Clint aktuálne pripravuje film The 15:17 to Paris, ktorý je v pre-produkcií. Nevieme, či sa v ňom ukáže aj pred kamerou. O každej novinke ohľadom filmu a jeho návratu na hereckú scénu vás budeme samozrejme hneď informovať!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár