Šoubiznis a politika – Herec Robert de Niro sa pustil do Trumpa v priamom prenose!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herec Robert de Niro vs. Donald Trump

Politická situácia v Spojených štátoch je, povedzme, mimoriadna. Verejný ľud a občania USA sú so súčasnou vládou tak nespokojní, ako len málokedy predtým. Kvôli tomu v najväčším metropolách v minulosti vyvreli protesty, ľudia na prezidenta Donalda Trumpa útočia aj na internete, no pri tom to nekončí. Negatívny názor na hlavu štátu zvolenú v roku 2016 zaujali aj mnohé celebrity, ktoré svoje myšlienky vylievajú všade kde sa to dá.

nové filmy na netflixe casino robert de niro
Zdroj: timeout.com

Jedným z verejne známych osobností, ktoré opakovane oponujú Trumpovi, je jeden z najlepších a nazpopulárnejších hercov v histórii. Nie je ním nikto iný, ako oscarový Robert de Niro, ktorý svoju nespokojnosť rád vyjadruje napríklad na sociálnych sieťach. Nebolo zvláštne, že herci na prezidenta nadávali aj na talkshow alebo prakticky kdekoľvek, kde ich bude počuť. De Niro však po novom možno zašiel priďaleko.

F*** Trump

Mesto New York v nedeľu ovládlo odovzdávanie divadelných cien Tony Awards. Na ňom sa tvorcovia každoročne zídu aby si uctili a oslávili ďalších tvorcov a talentovaných umelcov, ktorí svoj čas venujú práve divadlu. Ďalšiu cenu mal odovzdať práve Robert de Niro, ktorý prišiel na javisko a bez akéhokoľvek predslovu povedal “F*** Trump.” Potom dodal: “Toto už viac neznamená ‘Preč s Trumpom!’, toto znamená ‘F*** Trump.'” De Niro to potom už ďalej nekomentoval a po pol-minútovej pauze na potlesk išiel k veci a na pódium predstavil Brucea Springsteena.

Otázka nie je, či na to mal herec právo. Nás skôr zaujíma, či si myslíte, že to bolo miestne. Predsa len, povedať niečo také vulgárne počas živého prenosu v televízii na prestížnom odovzdávaní cien nie je vhodné. Televízna stanica CBS ho dokonca vycenzurovala – vyjadrenia herca odvysielala bez zvuku.

Čo si o tom myslíte vy? Patrí politický a ešte k tomu vulgárny prejav na odovzdávanie divadelných cien Tony Awards? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah