Osobnosti

Herec Sean Bean odhaľuje svoju najobľúbenejšiu filmovú smrť! Zomieranie na plátne si po rokoch dokonca zamiloval a neskrýva hrdosť

Pozor! Článok obsahuje spoilery. 

Herec Sean Bean smrť prekonal už mnohokrát. Medzi filmovými nadšencami je známe, že je hercom s druhým najvyšším počtom skonaní na plátne, či na televíznych obrazovkách. Jeho postavy sa so svojim osudom stretávajú rôznymi spôsobmi: bol už prebodnutý kotvou, pohltený explóziou spôsobenou Jamesom Bondom či jednoducho popravený v hitovom seriáli Game of Thrones. Ktorá z vyše dvadsiatich smrtí sa počas rokov však stala jeho najobľúbenejšou?

Sean Bean odhaľuje svoju obľúbenú smrť

Sean Bean smrť

Zdroj: tweez.net

Bean vo filmoch a seriáloch zomiera tak veľa, že sa z celej situácie už stal vtip. Našťastie, herec si zachoval zmysel pre humor, keď portálu EW vtipne opisoval jeho smrť ako Boromir v Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsťeňa. K udalosti, kedy jeho postava zachránila život Frodovi tým, že hrdinsky hlavnú postavu ochránil vlastným telom (a schytal niekoľko šípov do hrudi) sa so smiechom vyjadril takto:

“Je to moja obľúbená scéna smrti, a to ich už zopár za sebou mám. Bolo by nemožné priať si hrdinskejší spôsob skonania.”

Popri smiechu nad svojou smrťou sa s nami tiež podelil o zodpovednosť, ktorá s týmito scénami prichádza. Umenie opúšťania tohoto sveta totiž berie veľmi seriózne. Bean v rozhovore ďalej vraví:

“Nemôžete sa producírovať. Nemôžete umelo pózovať a určite nesmiete ukázať márnosť – pretože vždy keď zomriete, je to k***a veľký moment!”

Možno že fanúšikovia sú z hercových smrtí až tak nadšení preto, lebo Bean nás dokáže emocionálne ovplyvniť ako postava. To je samozrejme, schopnosťou úžasného herca. A práve preto je na svoje filmové smrti herec tak pyšný. Jednoducho musíme uznať, že Sean Bean naozaj vie, ako zomrieť.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Osobnosti

  Oscarové vystúpenia Eminema a Billie Eilish si budeme ešte dlho pamätať

  Osobnosti

  Emily Blunt mala stretnutie s Marvel. Zahrá si Susan Storm vo filme Fantastická štvorka?

  Osobnosti

  Adam Sandler je opäť na vzostupe slávy a Netflix ho miluje. Videli ste jeho nový film Uncut Gems?

  Osobnosti

  Jennifer Aniston sa vrátila do kaviarne Central Perk aby prekvapila niekoľkých fanúšikov. Aké boli ich reakcie?

  Pridaj komentár