Herec Simon Pegg zasadne do režisérskeho kresla! Kedy sa jeho film začne natáčať?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herec Simon Pegg neostáva len pri herectve a svoju kariéru chce posunúť o úroveň vyššie. Za kamerou sa totižto pokúsi natočiť svoj prvý film! Za predpokladu, že sa všetko podarí podľa predstáv, herec sa o to pokúsi už tento rok. No detaily k nadchádzajúcemu filmu by sme hľadali len márne. Tie nám ešte neboli odhalené, ale časom by sa to mohlo zmeniť.

herec simon pegg
zdroj: variety.com

Aký film nám prinesie herec Simon Pegg?

Určite dobrá otázka. Čo môžeme od potencionálneho režiséra očakávať? V nedávnom rozhovore pre magazín Empire sa tvorca zdôveril a ohľadom svojho projektu prezradil aspoň kúsok:

„Môj režijný debut… snáď sa začne natáčať do konca tohto roka. Nira Park mi minulý rok napísala scenár a povedala: ‚Toto by mohol byť náš prvý film.‘ Prečítal som si to a odpovedal som jej: ‚Myslím si, že máš pravdu!‘ A samozrejme, to je to, čo sa chystáme zrealizovať už v novembri.“

Herec si stihol aj niekoľko krát zavtipkovať a jedným z jeho slov bolo, že nadchádzajúci film bude porno. Samozrejme len žartoval a podľa všetkého by sme sa mohli dočkať komédie. No nie je vylúčené, že tvorca nazrie aj do úplne iného žánra a všetkých nás prekvapí. Napriek tomu, že Pegg nikdy nerežíroval, skúsenosti spoza kamery už stihol nazbierať. Stalo sa tak vďaka Edgarovi Wrightovi, s ktorým Pegg spolupracoval pri filmoch Star Trek: Do neznáma a trilógii The Cornetto. Taktiež pôsobil ako výkonný producent pri filme Koniec sveta a nedávno s Nickom Frostom založil novú producentskú spoločnosť.

three flavours cornetto trilogy
Zdroj: purpleturtle.com

Jediné, čo nám ostáva, je počkať si na ten správny moment, kedy sa Simon Pegg odhodlá prezradiť viac informácií ohľadom jeho režijného debutu. Dobrou správou je, že by sa natáčanie filmu malo začať už o niekoľko mesiacov. Ak sa nenájdu žiadne problémy, hercovi sa splní jeden z jeho snov. Bude určité zaujímavé sledovať pohyb herca vo svete kinematografie a novinky nám určite prezradí počas rozhovorov k najnovšiemu filmu zo série Mission: Impossible.

Čo na to vravíte? Dáte Simonovi Peggovi šancu aj v pozícii režiséra filmu, alebo by mal ostať pri herectve, ktoré mu tak veľmi ide?

ZDROJempire

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -