Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Pandémia koronavírusu je aktuálne najviac rozoberaná téma na celom svete. Od jej vypuknutia sa nakazilo už niekoľko tisíc ľudí. Mimo Slovenska, kde to prišlo o niečo neskôr, to už zasiahlo aj Ameriku. A bohužiaľ ani Hollywood nie je voči tomuto vírusu odolný. Herec Tom Hanks je jeden z nešťastníkov, ktorého vírus neobišiel.

On a jeho manželka mali pozitívne testy, preto boli uskutočnené opatrenia na zlepšenie ich zdravotného stavu. Po hospitalizácií v nemocnici v nej strávili nejaký čas. Následne ich však prepustili do domácej karantény. Ako sa ale zmenil ich zdravotný stav?

Herec Tom Hanks prehovoril o jeho zdravotnom stave

Tom Hanks bol akurát uprostred natáčania nového nemenovaného filmu, keď jemu a jeho žene Rite Wilson diagnostikovali koronavírus. Našťastie žiaden z jeho hereckých kolegov nebol nakazený. Potom, čo bol odvezený do nemocnice, ihneď informoval fanúšikov cez Twitter o jeho zdravotnom stave.

tom hanks
zdroj: movieweb.com

Teraz, keď je konečne doma, tak nám poskytuje aktualizáciu jeho stavu v podobe ďalšieho postu na Twitteri. Jeho najnovšie vyjadrenie hovorí o tom, že mu našťastie nie je o nič horšie, odkedy mu diagnostikovali vírus. Na druhú stranu ale herec povedal, že sa necíti ani o nič lepšie. Domácu karanténu si ale herec celkom užíva.  Hráva karty so svojou ženou, ktorá neustále vyhráva a zapisuje svoje kroniky na svojom písacom stroji.

Držíme palce

Herec Tom Hanks svojich fanúšikov neustále informuje o svojom zdravotnom stave. Taktiež zverejnil aj symptómy, ktorými trpeli. Zimnica, mierna horúčka, triaška. Hanks je ale silný muž, čo nám dokázal už niekoľkokrát v jeho filmoch. Veríme, že sa jemu a jeho žene zdravotný stav zlepší a ešte tento rok pôjde dotočiť jeho najnovší projekt, na ktorom pracoval.

Tom Hanks bol radený ako prvý z celebrít, ktoré boli nakazené koronavírusom. Odvtedy ale pribudli ďalšie prípady ako napríklad Idris Elba alebo Tormund z Hier o tróny, Kristofer Hivju. Pevne veríme, že tento počet nebude viac rásť. Ale ako povedal sám Hanks, najsilnejšia zbraň proti tomuto vírusu sme my sami.

Je smutné čo sa dnes deje. Žiaľ, nikto neráta s takýmto vývojom situácie. Preto aj vy ostaňte doma!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -