Herec Tom Holland kradol rekvizity z každého Marvel filmu. Čo všetko si odniesol domov?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tak sa zdá, že súčasný Spider-Man nie je až taký dobrák, na akého sa hrá vo filmoch. Herec Tom Holland sa počas rozhovorov o filme Onward (Vpred) totižto priznal, že si vždy rád niečo odnesie z každého filmu, na ktorom pracuje. Dokonca sa dá povedať, že Tom Holland kradol rekvizity, pretože mnohokrát o tom štúdio alebo producenti ani nevedeli.

Čo si Tom odniesol z filmov o Spider-Manovi?

„Úprimne, mám sadu vystreľovačov pavučín z obleku Spider-Mana, o čom Marvel nevie, ale bude vedieť,“ povedal Holland. „Toto je veľké. Mám okuliare Tonyho Starka. Raz som sa snažil zobrať aj oblek, ale je trošku ťažšie odísť z natáčania v obleku Spider-Mana.“ Áno, Tom hovoril aj o tých okuliaroch Edith, ktoré sme mohli vidieť vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova, a ktoré dostal po smrti Tonyho.

Čo odhalil trailer na Spider-Mana
Zdroj: in.ign.com

Môže sa dostať do problémov?

Pri otázke, či sa môže dostať do problémov, herec odpovedal, že nikdy nešiel tak ďaleko, aby sa do nich dostal. Tiež povedal, že takýchto rekvizít sa vyrába veľa, pretože sa stále lámu. „Som ako, ‚Och, stratil som okuliare Tonyho Starka!‘, a oni sú ako, ‚Čože si?!‘ Dajú mi nové a tie pôvodné sa teraz nachádzajú na doske nad mojím krbom,“ povedal predstaviteľ Spider-Mana.

Čo vraví na tretí film?

Ešte počas augustového stretnutia sa moderátori pýtali Toma Hollanda na ďalšie pokračovanie Spider-Mana. On o ňom nepovedal veľa, pretože nechcel nič prezrádzať (aj keď práve on je povestný vypúšťaním spoilerov do sveta). Povedal len toľko, že to bude zaujímavé, a tiež to, že tvorcovia uvažujú nad istým hlbokým prepojením, ktoré by sa mohlo objaviť práve v tomto filme. Sme teda zvedavý, čo tým myslel.

spoilery k MCU filmu Spider-Man 3
Zdroj: screenrant.com

Toma Hollanda a jeho tretieho Spider-Mana uvidíme v kinách 16. júla 2021, teda si na neho ešte nejaký ten rok počkáme. Najbližšie sa však môžeme tešiť na film Black Widow, ktorý ma u nás premiéru 30. apríla 2020. Taktiež sa tento rok môžeme tešiť ešte na jeden film, The Eternals, a na 2 seriály, The Falcon and The Winter Soldier a WandaVision.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Tom Holland sa možno ukáže ako Spider-Man vo filme Venom 2. Čo o tom vieme?

Čo si o tom myslíte? Bolo správne, že herec Tom Holland bral rekvizity z natáčania? Brali by ste ich tiež, ak by ste mali možnosť? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -