Herec Vin Diesel ako ‚Cringelord‘ – Pozrite si najvtipnejšie fotky z jeho facebookovej nástenky!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Celebrity a známe tváre sú v dnešnej dobe veľmi opatrné pri vyberaní toho, čo na internet zavesia a čo si nechajú len v galérii. Médiá sú totižto ako supy, ktoré už nejednému práve kvôli tomuto zničili kariéru. Najčerstvejším príkladom je James Gunn. S tým zrušilo akúkoľvek spoluprácu štúdio Marvel, respektíve Disney potom, ako na povrch vyplávali jeho staré Tweety. Neslušné a morbídne vtipy neboli niečo, čím sa spoločnosť mohla reprezentovať, a tvorcu filmov o Strážcoch Galaxie museli vyhodiť.

Nie každý známy človek je však tak neopatrný. Niekomu je napríklad úplne jedno, čo má na oficiálnej facebookovej nástenke zavesené, pretože ide len o neškodné veci. To nám však nezabráni k tomu, aby sme sa na tom trošku pobavili. Dámy a páni, tu vstupuje Vin Diesel!

Najzábavnejšia scéna z filmu Rýchlo a Zbesilo 8
Zdroj. hdqwalls.com

Herec Vin Diesel ako ‚Cringelord‘

Vin Diesel je meno, ktoré vám ani nemusím predstavovať. Spravím to však aj tak. Tento herec je známy hlavne ako akčná hviezda, ktorá je synonymom s mega-úspešnou sériou Rýchlo a zbesilo. Okrem toho má aj vlastnú akčnú franšízu xXx, no na filmovom plátne stvárnil už aj ikonickú postavu menom Riddick. Popri tom všetkom stíha aj rôzne menšie akčné či komediálne projekty, no aj dabovanie Groota vo filmoch od Marvelu. Celkom ľahko by si teda mohol najať tím profesionálnych dizajnérov a manažérov sociálnych sietí. To však nie je jeho štýl.

Pod menom Vina Diesela existuje oficiálny facebookový fanpage, ktorý si počas rokov nazbieral takmer 100 miliónov lajkov. Tá najväčšia sranda je však to, že jeho príspevky vyzerajú tak, ako keby ich sám upravoval v skicári a hrdo vešal na svoju stenu. Neviem, či má zmysel to ešte nejako obkecávať. Lepšie bude, ak sa na to pozriete sami. Raz vidieť má totižto v tomto prípade neskutočnú hodnotu.

V tejto galérii nájdete moje obľúbené diela z facebookovej nástenky Vina Diesela:

Toto bolo len desať titulný fotiek z jeho Facebooku. Vo veľkom merítku to je prakticky nič, pretože od roku 2009 ich zavesil doslova stovky. Rovnako sú na tom aj jeho profilové fotky, na ktorých sa zaručene pobaví každý grafický dizajnér či ktokoľvek iný.

V tejto galérii nájdete moje obľúbené diela z facebookovej nástenky Vina Diesela:

Na záver by som chcel podotknúť, že sme veľkými fanúšikmi Vina Diesela a tento článok má slúžiť len pre zábavu. Boli by ste radi, keby sme vám aj v budúcnosti priniesli viac takéhoto obsahu? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: facebook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -