Herec Will Smith vďaka filmu Bad Boys navždy opäť nakopol svoju hereckú kariéru

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Minulý rok môže herec Will Smith považovať za úspešný, kedy sa jeho herecká kariéra poriadne nakopla. 51-ročný herec sa ukázal až v štyroch filmov, medzi ktorými nájdeme aj hranú adaptáciu kreslenej Disney rozprávky Aladin. A tento rok si na zoznam pripísal ďalší úspech s názvom Bad Boys navždy.

Obidva filmy, ktoré nás nostalgicky zaviedli do 90. rokov, prekonali všetky očakávania a zaznamenali niektoré z najlepšie zárobkových otváracích víkendov v hereckej kariéra Willa Smitha. V postavení kvalitného herca pôsobí už dlhých 24 rokov, ale až teraz zažil to, ako vyzerajú poriadne zárobky vo filmovom svete. Nebudeme si totiž klamať, ale hercova kariéra v posledných rokoch smerovala ku dnu.

Will Smith sa objavil vo veľa hitoch, ktoré si určite dodnes všetci pamätáme. Za zmienku stoja filmy ako napríklad Ja, robot (2004), Ja, legenda (2007) alebo pôvodná trilógia Muži v čiernom.

Zdroj: collider.com

Bol herec Will Smith na dne svojej hereckej kariéry? 

Zlom v jeho hereckej kariére prišiel v roku 2008, kedy sa herec objavil v dvoch filmoch – akčná fantasy komédia Hancock a dráma Sedem životov. Po týchto dvoch nie úplne úspešných počinoch sa Will Smith pobral do predčasného hereckého dôchodku, kedy sa od filmov odmlčal na dlhé 4 roky. A síce mohli byť oba vyššie spomenuté filmy kvalitné svojim vnútrom, divákov do kín prilákať nedokázali.

Svoj návrat nemohol naplánovať lepšie, kedy nám režisér Barry Sonnenfeld priniesol film Muži v čiernom 3. Ten samozrejme uspel, ale tomu sa nemôžeme nijak čudovať. Muži v čiernom boli vždy legendárnou mimozemskou klasikou, ktorá dokázala divákov zaujať aj po 10 rokoch.

Po nich však nasledoval veľmi nákladný film Po zániku Zeme (2013), na ktorý herec pravdepodobne nespomína s láskou. Za svoj herecký výkon bol ocenený Zlatou Malinou za najhoršieho herca vo vedľajšej úlohe.

Zdroj: collider.com

Minulosť sa teda netiahla moc pozitívne, ale to sa za posledné roky zmenilo. Hercovi výrazne pomohol film Bright (2017) od Netflixu, v ktorom nám tvorcovia vykreslili boj proti rasizmu. To sa divákom páčilo, ako aj myšlienka spojiť ľudský svet s magickými bytosťami.

Podarí sa hercovi opäť uspieť a stane sa hviezdou moderných filmov?

Pozitívny impulz do jeho života priniesol aj minuloročný Aladin, ktorý si dokázal zarobiť viac ako 1 miliardu dolárov. To štúdio Disney určite potešilo, tak ako aj Willa Smitha, ktorý sa vo filme objavil v podobe Džina. Novú dekádu taktiež odštartoval dobrým smerom, kedy sa po dlhých 17 rokoch objavil v pokračovaní akčnej série Bad Boys.

Herec Will Smith a jeho parťák Martin Lawrence nás opäť dokázali pobaviť, čo sa odzrkadlilo aj na zárobku filmu. Film Bad Boys navždy sa momentálne premieta v kinách, a ak stále váhate či naň zájsť, pomôcť by vám mohla naša recenzia.

Bad boys navzdy recenzia
Zdroj: whats-on-netflix.com

Ako môžeme vidieť, Will Smith sa dá stále považovať za hviezdu filmových pokladníc, čo nás určite teší. Tento sympaťák si zaslúži uznanie a posledné filmové úspechy by mohli jeho hereckú kariéru opäť nakopnúť.

Čo si o hercovi myslíte vy? Musí Will Smith ešte dozrieť, aby bol jedného dňa ocenený cennou soškou, alebo sa jej nikdy nedočká? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -