Tento herec z Marvelu už viac nechce byť súčasťou MCU. Akú úlohu mohol stvárniť?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Značka Marvel je jedna z najpopulárnejších značiek na svete. Veľa hercov by si rado zahralo v MCU, no nájdu sa aj taký, ktorých hranie superhrdinov prestane po čase baviť. Na budúcnosť vo filmoch o superhrdinoch sa pýtali aj Franka Grilla – herec z Marvelu, ktorý prezradil, či ho ešte niekedy uvidíme v MCU filmoch alebo seriáloch.

Herec Franka Grillo z Marvelu o svojej budúcnosti

Herec Frank Grillo je známy aj vďaka postave Brocka Rumlowa AKA Crossbonesa. Vidieť sme ho mohli vo filmoch Captain America: Zimný vojak, Captain America: Občianska vojna a ako cameo v Avengers: Endgame.

Herec sa taktiež zaujímal o rolu Franka Castla AKA The Punishera. Franka Castla sme mohli vidieť ako vedľajšiu postavu v Marvel seriáli Daredevil a ako hlavnú postavu v Marvel seriáli The Punisher.

Herca sa pýtali, ako vplývajú prípravné tréningy do filmov na jeho telo. Frank Grillo mal totižto vo filmoch veľa bojových scén, ktoré museli byť do bodky pripravené. Takto sa k tomu vyjadril:

„O môj Bože, stále. Trénoval som každý deň s boxerksým trénerom a robil silové tréningy, ale keď pracujete na filme, kde robíte veľa vecí a máte veľa choreografie na ZAPAMÄTANIE, robíte to stále dookola. Myseľ máte unavenú rovnako ako telo a ste vyčerpaný celý čas.“

Frank Grillo herec z marvelu buducnost
Zdroj: youtube.com

Aké má herec plány na najbližšie obdobie?

Grillo sa chce vydať iným smerom, než akým sú superhrdinské filmy. Taktiež už nechce hrať ani The Punishera. Aj keby si ho mal možnosť zahrať, pravdepodobne by odmietol. „Nie je to už viac v mojich plánoch. Nie je to už viac cesta, ktorou by ma viedol život a môj kamarát Jonny Bernthal urobil úžasnú prácu,“ povedal a pokračoval:

„Môj život a to, čo chcem robiť teraz, je veľmi odlišné a myslím si, že už som vyrástol zo všetkých tých Marvel a superhrdinských vecí. Joe a ja máme malú firmu Warparty a zameriavame sa na akčné thrillery. Sme veľmi zaneprázdnený, musím zaklopať o stôl, a tvoríme si náš vlastný materiál a obsah a máme spolu super čas.“

Frank Grillo Crossbones
Dovidenia, Frank. Zdroj: popcritica.com

Herca už teda v Marvel filmoch zrejme neuvidíme, minimálne nie v najbližšom období. Zdá sa, že ho práca v jeho vlastnej firme naozaj baví a napĺňa. Aj keď sa vzdáva hrania v akčných superhrdinských filmoch, stále sa môžeme tešiť na akčné thrillery, v ktorých sa snáď herec ukáže, alebo so svojimi skúsenosťami aspoň pomôže tvoriť bojové scény.

Sklamalo vás, že Franka Grilla už v budúcnosti v MCU neuvidíme? Mali ste jeho postavu radi? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com, en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -