Speváčka Billie Eilish v tom má jasno. Chce, aby tento herec z MCU stvárnil budúceho Jamesa Bonda

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Speváčka Billie Eilish má len 18 rokov a už sa jej dostalo pocty naspievať titulnú skladbu k James Bond filmu. O posledné dve témy sa postarali Adele a Sam Smith, pričom Billie za nimi nijak nezaostáva a priniesla nám emotívnu a temnú pieseň. Na odovzdávaní cien The BRIT Awards ju už dokonca stihla zaspievať naživo po boku svojho brata Finneasa O’Connella a skladateľa Hansa Zimmera.

Práve on sa postará o hudbu k filmu No Time To Die po tom, čo skladateľ Dan Romer vycúval kvôli kreatívnym nezhodám a rozdielom. Pred pár dňami sme sa dokonca dozvedeli, že oficiálny soundtrack album od Hansa Zimmera bude zverejnený už 27. marca 2020.

Herec z MCU ako James Bond?

Premiéra filmu je neskôr naplánovaná na 8. apríl 2020. Ako už možno viete, pôjde o posledný film herca Daniela Craiga v obleku agenta 007. Po snímkach Casino Royale (2006), Quantum of Solace (2008), Skyfall (2012) a Spectre (2015) už má toho dosť a plánuje svoj oblek povesiť na klinec.

Fanúšikovia a médiá teda stále špekulujú a teoretizujú o tom, kto po ňom preberie štafetu James Bonda. Často sa skloňujú mená ako Henry Cavill, Tom Hiddleston či Idris Elba, pričom všetkých troch si vieme predstaviť jazdiť Aston Martin a piť Martini. Svoj vlastný názor na to má aj speváčka Billie Eilish, ktorej sa spýtali, kto by si mal po Craigovi obliecť smoking agenta 007.

„Michael B. Jordan would kill that s***.“

Michael B. Jordan
Zdroj: bond.trendolizer.com

Podľa nej by sa novým Jamesom Bondom mal stať herec Michael B. Jordan, hviezda z filmov ako Creed, Black Panther alebo Fruitvale Station. Išlo by tak o vôbec prvého čierneho Bonda a zároveň ďalšieho herca, ktorý nepochádza z Británie. Jeho silný americký prízvuk by mohol robiť problém, no napríklad aj Pierce Brosnan pochádzal z Írska.

Jordan je však obľúbenou voľbou fanúšikov aj pri obsadení inej úlohy. S jeho menom sa často spája aj úloha Supermana v DCEU po tom, čo sa s návratom Henryho Cavilla moc nepočíta. Možno nejde o veľmi obľúbený názor, no my si ho vieme živo predstaviť v oboch úlohách. Veríme, že by Jamesa Bonda aj Supermana zvládol zahrať na jednotku.

Vedeli by ste si predstaviť Jordana ako ďalšieho agenta 007? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -