FilmyOdporúčame

Známy herec z MCU si chce opäť zahrať svoju mŕtvu postavu! O koho ide?

Britský herec Idris Elba bol jednou z prvých známych tvárí, ktoré sa pridali do sveta Marvel Cinematic Universe. V roku 2011 si vo filme Thor od režiséra Kennetha Branagha zahral vševidiacu postavu Heimdalla. Túto úlohu si neskôr zopakoval aj v ďalších dvoch častiach série, Thor: The Dark World a Thor: Ragnarok.

Na chvíľku sa ukázal aj vo filme Avengers: Age of Ultron, kde sme ho videli v Thorovej vízii. Jeho cesta skončila na začiatku filmu Avengers: Infinity War, kde zomrel rukami samotného Thanosa. Tesne pred jeho smrťou ešte stihol vyslať na planétu Zem Hulka, ktorý všetkých varoval pred príchodom veľkej hrozby.

heimdall idris elba

zdroj: hdqwalls.com

Ten herec z MCU je Idris Elba

Každopádne, v tomto filme zomreli aj Loki, Vision a Gamora (mimo lusknutia prstami). A bohužiaľ, postava Heimdalla je jedinou z nich, ktorá sa neobjaví v blízkej budúcnosti MCU. Loki a Vision totiž dostanú svoje vlastné seriály, zatiaľ čo sa Gamora podľa všetkého objaví vo filme Strážcovia Galaxie 3. Je teda Heimdallova smrť nezvratná?

Herec Idris Elba medzitým stihol prejsť do DC, kde si zahrá vo filme The Suicide Squad. Vtipné je, že réžiu má na starosti James Gunn, ktorý ešte predtým zrežíruje vyššie spomenutých Strážcov Galaxie. Ale podľa najnovších informácií to vyzerá tak, že sa nerozhodnému Elbovi stíska aj po Marveli.

Zdroj: movieweb.com

Prezradil to v rozhovore s portálom KTSA počas tlačovej konferencie k jeho najnovšiemu filmu, Rýchlo a Zbesilo: Hobbs a Shaw. Priznal sa, že ešte nevidel film Avengers: Endgame a všetkých varoval, aby mu nič neprezradili. Diskutovali aj o jeho budúcnosti v MCU a o tom, či nejaká vôbec existuje.

“Počujte, Heimdall je v podstate súčasťou rodiny bohov. Takže chápete, v podstate by mohol byť nažive. Len hovorím! Dávam to do sveta! Postava Heimdalla ide veľmi hlboko do, veď viete, Thorovej mytológie… A som si istý, že by existoval nejaký zaujímavý spôsob, ako ho oživiť. Samozrejme, že by som chcel. Áno.”

Idris v minulosti dokonca rozprával aj o tom, že by si v MCU rád zahral aj nejakú väčšiu rolu. Je teda jasne vidieť, že by sa do tohto sveta veľmi rád vrátil. Uvidíme však, ako sa mu zapáči u konkurencie s názvom DC!

Myslíte, že sa Heimdall ešte vráti medzi živých? Vaše názory nám napíšte do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár