Ktorý herec z MCU sa konečne vyjadril o filmovom spojení X-Menov a Avengers?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

X-Men a Avengers sa spájajú! Kto sa konečne vyjadril?

Možno si to ani neuvedomujeme, no odkúpenie štúdia 20th Century Fox štúdiom Disney je ohromná vec. Pre komiksových fanúšikov jedna z najväčších. Toto je totižto prvá skutočná šanca na spojenie všetkých komiksových mutantov a Fantastickej Štvorky s Avengers, po prvýkrát na filmovom plátne. Konečne teda môžme vidieť Marvel komiksy v pravom svetle. Kedy a ako sa to však stane, to naozaj netušíme.

Prezident štúdia Disney, Bob Iger však tieto postavy už oficiálne privítal do MCU, pár dní po odkúpení. Čo sa teda bude diať? Uvidíme nových hercov? Bude objavenie mutantov a fantastickej štvorky súvisieť s Thanosovým útokom? Pôjde len o spojenie starých hercov z vlastných X-Men filmov so všetkými Avengers? Na toto všetko si budeme musieť počkať, no naše nadšenie sa celkom zhoduje s tým od Chrisa Hemswortha, Thora samotného. Ten sa totižto na toto spojenie teší zo všetkých asi najviac.

thor: ragnarok
Chris Hemsworth ako Thor vo filme Thor: Ragnarok; Zdroj: hdwallpapers.in

Chris Hemsworth o možnom spojení s X-Men postavami:

“Oh, je to úžasné. A ja dúfam, že sa to podarí, lebo ak tu vravíme o kontraktoch, mnohí z nás už skončili. Avšak byť s nimi… to som vravel už dávno, proste „Predstavte si byť s Wolverinom a ďalšími postavami z X-Men univerza“ taký Deadpool a Thor by boli fakt super. Najúžasnejšia vec na natáčaní Avengers bolo proste byť na placi ako Thor so Strážcami… vidieť ako sa to celé nakoplo, bol som rovnako veľký fanúšik ako každý iný.“

Z rozhovoru bolo cítiť, že sa Chris snažil meniť formu odpovede každú sekundu. Myslím ale, že sa určite dá povedať, že rozhovory s hercami o X-Menoch už prebehli. Každopádne, Chris je určite rád, že ak by všetci starí herci už skončili, teraz majú konečne niekoho, komu môžu predať štafetu. No a samozrejme, vidieť ich pokope by bolo naozaj úžasné. Hemsworth neskôr ešte povedal, že síce už mu vypršal kontrakt, chcel by s tým pokračovať aj po Avengers 4. Žeby to teda bolo hlavne kvôli tomuto spojeniu? Uvidíme, Hemsworth má štvrtý diel Avengers už dotočený, takže teraz mu neostáva nič iné, len nič nevyzradiť a užívať si promovanie najväčšieho filmu v dejinách.

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Chcete, aby sme X-Menov a Fantastickú 4 na plátne videli ešte so starým zoskupením Avengers? Chceli by ste aby Hemsworth pokračoval aj po Avengers 4? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -