Aký nevšedný svadobný doplnok dostala herečka Anna Polívková, hviezda filmu Dve nevesty a jedna svadba? Pozrite si video!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herečka Anna Polívková pred oltárom?

Známa česká herečka Anna Polívková konečne pred oltárom! Viac ju už nepoznáme len ako dcéru herca Boleka Polívku. Za roky si pôsobením v úspešných československých filmoch získala náš rešpekt a stala sa z nej umelkyňa veľkého kalibru.

Zdroj: magicbox.sk

Najnovšie si zahrá v pripravovanom filme Dve nevesty a jedna svadba. V koži nevesty sa predviedla práve kvôli svojej novej roli. V zamotanej komédii si zahrala Marii – typickú mestskú singl, ktorá pravú lásku nájde v snúbencovi svojej sestry. Ako táto zamotaná česká lovestory dopadne? To sa dozvieme už 26. apríla, kedy počin zavíta aj do našich kín! Film sľubuje, že z bohatej súkromnej zbierky vzťahových zlyhaní tvorcovia Tomáš Svoboda a Marcel Bystroň vyskladali komédiu plnú vtipných situácií, s ktorými sa stotožní nejedna slobodná žena… 

Rovnako ako v samotnom filme, aj počas fotenia oficiálneho plagátu k filmu sa Anna ocitla v koži nevesty. V ateliéri počas fotenia dostala naozaj nevšedný, originálny svadobný doplnok. V svadobných šatách pózovala s vidlami v ruke. Vo filme totiž prichádza na svadbu svojej sestry z Prahy na vidiek. Takto to vyzeralo na fotení oficiálneho filmového plagátu:

Príbeh s jedným veľkým háčikom…

Marie (Anna Polívková) je typická mestská single, ktorá stále nenašla toho pravého, čo jej neustále pripomínajú svojrázni rodičia (Bohumil Kleps a Eva Holubová). Je síce úspešná, keďže pracuje ako televízna moderátorka – vo vzťahoch má však dar priťahovať samých blbcov. Naopak jej sestra Karolína (Ester Geislerová) toho pravého už našla a plánuje svadbu.

Práve kvôli tomu Marie na chvíľu opúšťa mesto a prichádza po dlhej dobe za rodinou na návštevu do svojej rodnej dediny. Nepredvídala však čo, respektíve kto ju tam čaká. Doma stretáva svoju dávnu lásku, Jiřího (Jaroslav Plesl). V okamihu je jasné, ži ich city nie sú minulosťou a skončia spolu v posteli. Celá vec má však jeden veľký háčik. Práve Jiří je totižto snúbencom jej sestry Karolíny…

Zdroj: magicbox.sk

Sľubne vyzerajúcu českú komédiu Dve nevesty a jedna svadba si v našich kinách užijeme už 26. apríla, kedy nám ju prinesie spoločnosť Magic Box. Tak čo, veríte, že sa v Marii nájdete?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -