Neuveríte, s ktorým kontroverzným youtuberom sa zamotala Chloe Bennet z Agents of S.H.I.E.L.D.!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Väčšinou sa nezaujímame o vzťahy verejne známych osobností. Veď predsa len sú to tiež len ľudia a tak ako nás, aj ich niekedy až po okraj naplní láska. A to akokoľvek nečakaná. Dnes však musíme spraviť výnimku, pretože nová mladá dvojica je naozaj zaujímavá. Ako sa ukazuje, herečka známa zo seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. a najkontroverznejší YouTuber súčasnosti sa dali dokopy a fanúšikovia nestíhajú vyjadrovať svoj údiv!

Agents of SHIELD pauza
Zdroj: hdqwalls.com

Herečka Chloe Bennet a YouTuber Logan Paul

Fanúšikovia sa o ich intímnom zblížení dozvedeli len nedávno, keď bolo na Instagram účte Logana Paula vidieť, ako sa bozkáva s Chloe Bennet. 26-ročná herečka a 23-ročný YouTuber sa k sebe na prvý pohľad vôbec nehodia, no Bennet nás rýchlo uviedla na správnu mieru. Twitter zaplavili komentáre ohľadom ich vzťahu typu „Prečo by si vôbec chodila s Loganom Paulom?“ a podobne. Krásna herečka túto šancu využila a na jeden z takýchto komentárov odpovedala vlastným príspevkom na Twitteri, v ktorom objasnila, že spolu im to naozaj dobre funguje!

„Lebo je láskavý, kreatívny, vtipný, pestro sa zaujíma o svoj život, divný v tých najlepších zmysloch, trkvas a taktiež jeden z mojich najlepších priateľov. Veľa ľuďom to nedáva zmysel, no to ani nemusí. Môj život zmenil k lepšiemu a ja jeho tiež.“

Paul a jeho posolstvo

Logan Paul je známy YouTuber, ktorý sa vyznačuje excentrickým chovaním a šialenými videami. Častokrát je terčom verbálnych útokov, ktoré vravia tou istou rečou: „Paul je šialenec, ktorý využíva svojich mladých fanúšikov pre peniaze a má na nich zlý vplyv.“ Situácia ale „nedávno“ nabrala úplne nový rozmer, počas obdobia, kedy Paul cestoval po Japonsku a natáčal videá, v ktorých absolútne nerešpektuje tamojšiu kultúru.

herečka chloe bennet logan paul
Zdroj: kuow.org

Vyvrcholilo sa to videom, v ktorom sa šiel prejsť do lesu Aokigahara, taktiež známy ako „suicide forest“, čiže samovražedný les. V ňom každoročne spácha samovraždu mnoho Japoncov, no Paul sa aj napriek tomu rozhodol, že prechádzka ním s kamerou v ruke bude dobrý nápad. Popri tom našiel človeka, ktorý sa len chvíľu pred jeho príchodom obesil, a čo je horšie, celú situáciu, vrátane mŕtveho ľudského tela, natočil a nahral na YouTube. Táto kontroverzia sa podpísala na celej platforme. Kvôli videu Paul taktiež stratil svoje partnerstvo a sponzorov. Odvtedy sa za všetko veľa krát ospravedlnil a dodnes sa snaží dať všetko do poriadku.

Aký je váš názor na nový vzťah Chloe Bennet – Logan Paul? Zazlievate populárnej herečke, že si zvolila práve jeho, alebo ste už Paulovi odpustili a veríte, že je z neho lepší človek? My im, samozrejme, obom prajeme len to najlepšie a dúfame, že budú spolu spokojní. A čo im chcete popriať vy?

ZDROJew

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -