Herečka Hailee Steinfeld by sa mala objaviť v Marvel seriáli Hawkeye. Dostane jej vysnívanú úlohu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

O nadchádzajúcom Disney+ seriáli Hawkeye toho síce nevieme veľa, ale už dlhšiu dobu sa svetom šíria rôzne zvesti. Jednou z nich je aj to, že si v Hawkeye zahrá herečka Hailee Steinfeld, ktorá by sa mala objaviť po boku Jeremyho Rennera ako jeho nerozlučný spojenec.

Herečka naposledy zahviezdila vo filme Bumblebee a podľa všetkého stvárni takú komiksovú postavu, ktorá by jedného dňa mala prevziať Hawkeyove remeslo.

seriál Hawkeye
Zdroj: movieplus.news

Koho si herečka Hailee Steinfeld zahrá v seriáli Hawkeye?

V tejto exkluzívnej Marvel novinke nebude samozrejme chýbať ani postava Kate Bishop. A práve táto ambiciózna hrdinka by sa mala dostať pod krídla Clinta Bartona. Seriál sa totižto zameriava na jej tréning, po ktorom jej už nič nebude brániť vstúpiť medzi Avengerov.

Hailee Steinfeld sa netají záujmom o túto hereckú úlohu a v jednom zo starších rozhovorov to jasne potvrdila. No podľa jej reakcie sa nezdá, že by mala vyhraté:

„Nie je to niečo, čo sa môže nevyhnutne stať, ale bola by som šťastná. Myslím, že musím len čakať a zistiť všetko potrebné.“

Kto je Kate Bishop?

V komiksoch táto žena vystupuje ako dcéra obchodníka, ktorý sa zaoberá nelegálnymi záležitosťami. Po tom, čo ju prepadne neznámy človek v Central Parku, sa táto nežná žena vyberá na novú cestu životom.

Hailee Steinfeld Hawkeye
Zdroj: youtube.com

Začne sa učiť bojovým umeniam a dokonca sa v komiksoch objaví pod menom Hawkeye, po tom, ako Barton zomrie. Obe tieto postavy sa pravidelne objavovali v komiksoch Hawkeye, ktoré napísal David Aja. Nie je zatiaľ jasné, ako túto postavu Marvel začlení do deja, ale dávka akcie týchto dvoch určite neminie.

Oficiálne obsadenie herečky síce stále potvrdené nebolo, ale jedno je isté. Toto nové dobrodružstvo vyzerá byť naozaj zaujímavé. Nové informácie by sa mohli objaviť už čoskoro.

Myslíte sa, že sa herečka Hailee Steinfeld objaví v seriáli Hawkeye? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -