Hollywood sa im už zhnusil! Tieto herecké hviezdy už neuvidíme vo filmoch tak často, ako kedysi

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herecké hviezdy v dôchodku

Práca herca je v mnohých ohľadoch vyčerpávajúca. A keď nie ste 12 hodín na pľaci, tak si zháňate prácu, aby ste tých 12 hodín na pľaci mohli byť. Každopádne, hollywoodski herci to majú trochu inak. Za tie dlhé hodiny na nakrúcaní dostávajú milióny dolárov. Nie každý z nich však túži po tak dlhej kariére, akej sa dočkali Robert De Niro, Tom Hanks či Meryl Streep. Niektorí z nich si pred hodinami strávenými v štúdiu radšej vybrali rodinu či podnikanie. Dnes vám preto ukážeme známe hollywoodske tváre, ktoré už radíme medzi herecké hviezdy v dôchodku.

1. Julia Roberts

herecké hviezdy v dôchodku
Zdroj: adme.media

Juliu Roberts vám určite nemusíme predstavovať. Preslávila sa hlavne vďaka kultovej romantickej komédii Pretty Woman, no známa je aj vďaka filmom ako sú Notting Hill či Dannyho 11. Julia už celé roky uznáva štýl „hippies“, to znamená, že si neplánuje nič vopred a už vôbec nie veľké hollywoodske projekty: „Snažím sa žiť tu a teraz. V blízkej budúcnosti neplánujem žiadne veľké projekty. Túžim len potom, aby som bola obklopená svojou rodinou,“ povedala predstaviteľka slávnej Erin Brokovichovej.

2. Cameron Diaz

herecké hviezdy v dôchodku
Zdroj: adme.media

Cameron Diaz sa od roku 2014 neobjavila v žiadnom filme a tak to aj zostane. Hviezda romantických filmoch už bola vyčerpaná z celkového filmového ruchu a nakrúcania. Svoj predčasný odchod do dôchodku absolútne neľutuje: „Predtým som nemala vôbec žiadny čas na osobný život. Práve mi došli sily! Pri hľadaní svojej nezávislosti sa rozhodla opustiť svet filmového priemyslu.

3. Jessica Alba

herecké hviezdy v dôchodku
Zdroj: adme.media

Jessica Alba uvažovala o konci svojej kariéry pri nakrúcaní filmu Fantastická štvorka. Známa je hlavne situácia, v ktorej ju režisér projektu Tim Story doslova šikanoval. Kričal na ňu veci ako: „Si vôbec herečka?! Môžeš plakať lepšie?! Herečka si to vzala k srdcu, ale tým skutočným impulzom pre ukončenie hereckej kariéry bol rasizmus: „Povedali mi, že nemám dosť hispánske črty na to, aby som hrala hispánske postavy. A že nie som dosť biela na to, aby som hrala belošky.“ Herečka z kultového filmu Sin City má v súčasnosti veľmi úspešnú firmu a naplno si užíva materstvo.

4. Tobey Maguire

Tobey Maguire
Zdroj: adme.media

Niekdajší predstaviteľ Spider-Mana si zahral v mnohých skvelých filmoch, avšak z hereckej kariéry už bol unavený. Preto sa radšej dal na produkciu a radšej sa postavil za kameru, než pred ňu. Svoje miesto tak prenechal mladším hercom a sústredí sa len na menšie „nehollywoodske“ projekty.

5. Jack Gleeson

Jack Gleeson
Zdroj: adme.media

Predstaviteľ nenávideného Joffreyho Baratherona doslova zarmútil svojich fanúšikov, keď náhle skončil s hereckou kariérou: „Keď sa z vášho hobby stane práca, váš postoj sa rázom zmení. Nie, že by ma už nebavilo byť hercom, jednoducho to už nie je niečo, čím by som sa chcel živiť.“ Herec navyše odstránil všetky svoje účty na sociálnych sieťach. Taktiež dúfa, že sa navždy zbaví svojho statusu hviezdy a je hrdý na to, že na rozdiel od iných hercov, býva v pomerne skromných podmienkach.

6. Mary-Kate a Ashley Olsenové

Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen
Zdroj: adme.media

Kedysi patrili medzi tie najznámejšie detské hviezdy, v súčasnosti však už o ich živote nevieme absolútne nič. Dvojičky Olsenové začali svoju kariéru v sitkome Plný dom, v ktorom si zahrali napríklad aj s Johnom Stamosom. Neskôr nasledovala filmová kariéra, no po sérii niekoľkých škandálov sa rozhodli s herectvom skončiť. V súčasnosti stoja za vznikom dvoch veľkých značiek a zaujali popredné miesta v módnom priemysle.

7. Andrew Garfield

Andrew Garfield
Zdroj: adme.media

Hneď potom, ako získal Andrew Garfield nomináciu na Oscara, sa rozhodol dať si od herectva chvíľu pauzu a prehodnotiť svoje plány do budúcnosti: Chcem žiť na chvíľu obyčajný, normálny život.“ Za jeho rozhodnutím zrejme stojí aj fakt, že kvôli pracovnej vyťaženosti sa mu rozpadol vzťah. Hviezda kinohitu Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu sa chce zrejme sústrediť na budovanie rodinného zázemia.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -