Milión za minútu. Tieto herecké hviezdy zarobili rozprávkové peniaze za pár chvíľ na plátne

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

My obyčajní ľudia vieme, že na to, aby sme zarobili veľa peňazí, musíme veľa pracovať. Toto pravidlo však neplatí pre Hollywood. Na tomto zázračnom mieste si totiž môžete zarobiť peniaze na veľkú vilu, a to len za pár minút vášho času. Stačí hlavne, ak si vyberiete projekt, ktorý skutočne stojí za to. Kto zo slávnych hercov si zarobil najviac za najmenej svojho času? To sa dozviete v tomto článku, pretože toto sú herecké hviezdy, ktoré si za pár minút zarobili veľmi veľa peňazí.

Herecké hviezdy, ktoré za pár minút zarobili veľa peňazí

1. Jared Leto vo filme Jednotka samovrahov (2016)

Jared Leto patrí medzi hercov, ktorí mali tú česť, že si zahrali Jokera, legendárneho komiksového zlosyna a hlavného nepriateľa Batmana. Slávny herec a spevák si túto postavu zahral vo filme Jednotka samovrahov a okolie jeho hereckú kreáciu príliš nechválilo. To ale Jareda trápiť nemuselo, pretože len za 7 minút na plátne si zarobil 7 miliónov, uviedol Closer News Weekly. To znamená, že zarábal 1 milión za 1 minútu finálneho strihu filmu.

2. Cameron Diaz vo filme Shrek 2 (2001)

Po úspechu prvého dielu kultového animovaného filmu Shrek (2001) bolo jasné, že príde pokračovanie. A aj v ňom postave menom Fiona prepožičala hlas slávna herečka Cameron Diaz. Nevieme síce, koľko si Cameron zarobila za prvý diel, za ten druhý to ale bolo úžasných 10 miliónov dolárov. Na nakrúcaní sa pritom podieľala len dva dni, uvádza Closer News Weekly.

3. Zendaya vo filme Duna (2021)

Zendaya dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie svetové herečky. Aj vďaka tomuto statusu sa dostala medzi hereckú elitu vo vysoko cenenom filme Duna. Okrem nej si v Dune zahrali Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac či Jason Momoa. Tí si za svoje úlohy vypýtali rôzne sumy, no najzaujímavejšia je tá pre mladú herečku Zendayu. Tá si podľa Bustle za 7 minút na scéne zarobila 300 000 dolárov.

4. Anne Hathaway vo filme Bedári (2012)

Pre herečku Anne Hathaway bol muzikál Bedári skutočne prelomový. Nielen že za svoj vynikajúce výkon ako Fantine získala Oscara, ale takisto si zarobila aj úžasný honorár. Vo filme ju diváci videli 15 minút a za to si táto sympatická herečka zarobila až 10 miliónov dolárov, uvádza Cosmopolitan.

5. Tom Felton v sérii Harry Potter (2001-2011)

Séria Harry Potter dodnes patrí medzi tie najúspešnejšie filmy na svete. A v každej časti si zahral aj britský herec Tom Felton. Ten stvárnil Harryho školskú nemesis Draca Malfoya.

Možno ste to ani nevedeli, ale dokopy sme Feltona v sérii videli približne len 31 minút. Vždy sa totiž v jednotlivých dieloch objavil len na krátko. Podstatnú rolu prvýkrát zohral až v šiestej časti série. Za týchto 31 minút si však Felton zarobil 14 miliónov libier (Daily Mail), čo je viac než dosť prakticky na celý život.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -