Poznáme herecké obsadenie seriálu Pán prsteňov od Amazonu. Čo všetko nám tvorcovia prezradili?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Amazon nám konečne potvrdil hlavné herecké obsadenie v ich pripravovanom seriáli zo sveta Pána Prsteňov. Po prvýkrát sme sa o tomto lákavom projekte dozvedeli ešte v roku 2017, kedy sa do zbierky poviedok J.R.R. Tolkiena pustilo štúdio Amazon. Od toho momentu sa všetka práca odohrávala v zákulisí, ale k dnešnému dňu už konečne vieme, kto všetko sa vydá do Stredozeme.

Herecké obsadenie seriálu Pán Prsteňov od Amazonu

V seriáli sa objaví hneď niekoľko zaujímavých mien, ktoré pravdepodobne spoznáte. Medzi oznámenými hercami sú Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Daniel Weyman, Tyroe Muhafidin a Sophia Nomvete.

Pán prsteňov
Zdroj: twitter.com

Okrem všetkých vymenovaných však Amazon potvrdil, že počet hercov bude stúpať a nové tváre budú potrebovať oveľa častejšie. Predsa len, ak sa seriál uchytí, dočkať sa môžeme aj známych hercov, ktorí taktiež podvihnú úroveň seriálu.

Ak nazrieme za oponu seriálu, scenár majú na starosti J.D. Payne a Patrick McKay, tak ako aj celú prípravu ich diela. Druhý menovaný už v minulosti napísal scenár k filmu Star Trek: Do neznáma a momentálne pracuje na jeho ďalšom pokračovaní z tejto vesmírnej franšízy. Výrobnými producentmi budú Lindsey Weber, Bruce Richmond, Gene Kelly a Sharon Tal Yguardo.

Prečítajte si, čo obaja tvorcovia seriálu povedali v spoločnom vyhlásení:

„Po rozsiahlom celosvetovom pátraní sme konečne schopní vám predstaviť prvú skupinu skvelých umelcov, ktorí sa zúčastnia Amazon seriálu Pán Prsteňov. Títo mimoriadne talentované muži a ženy sú pre nás viac ako len naši herci. Sú to hlavne najnovší členovia stále rozširujúcej sa rodiny, ktorá sa bude snažiť oživiť Stredozem pre všetkých fanúšikov po celom svete.“

 

Kam nás zavedie príbeh seriálu?

Žiadne iné špecifiká nám doposiaľ oznámené neboli. Ale s určitosťou vieme potvrdiť, že sa dočkáme nových príbehov, ktoré by sme vo filmoch režiséra Petera Jacksona hľadali len márne. Pred nejakým časom sa však predsa len objavila novinka, ktorá odhaľuje obdobie seriálu. Nazrieť by sme mali do udalostí po páde Saurona.

Pán prsteňov
Zdroj: amazon.com

Táto nová informácia v sebe skrýva aj mapu, ktorá bola popísaná nasledovne: „One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all, and in the darkness bind them, In the Land of Mordor where the Shadows lie.“

Keď sa Amazon dohadoval na práva s majetkom J.R.R. Tolkiena, spoločnosť sa zaviazala nepošpiniť meno tejto legendárnej série kníh. Amazon to zobral vážne a celkové náklady na seriál majú prekračovať výšku 1 miliardy dolárov. Taktiež už poznáme aj meno režiséra prvých dvoch častí, ktoré zrežíruje J.A. Bayona.

To je od nás zatiaľ všetko, ale určite nikam neodchádzajte. Nové informácie by sa mali dostaviť už v blízkej budúcnosti. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -