5 slávnych herečiek, ktoré dodnes ľutujú, že si zahrali v týchto filmoch a seriáloch!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Možno tomu neuveríte, ale aj medzi etablovanými hereckými hviezdami sa nájdu herečky, ktoré si zakrývajú oči pred niektorými svojimi projektmi. Častokrát sú to ale filmy či seriály, ktoré fanúšikovia skutočne milujú. Niekedy sa im nepáčil ich výkon, niekedy sa im zase nepáčil celkový príbeh či scenár. Dnes vám ukážeme, ktoré herečky sa pri zmienke o týchto filmoch/seriáloch takmer prepadnú od hanby!

1. Anya Taylor-Joy – Čarodejnica (2015)

herečky vo filmoch a seriáloch
Zdroj: adme.media

Herečka zo seriálu Dámsky Gambit priznáva, že pri spomienke na tento horor sa stále trasie. Ale nie z toho, že to bolo strašidelné. Myslela si totiž, že tento film ukončí jej kariéru, ktorá sa v tom čase len začala. A to aj napriek tomu, že kritici jej výkon ocenili. Anyi sa nepáčilo, ako vo filme vyzerá jej tvár. Podľa jej slov vyzerá „gigantická“. Lenže jej účasť v tomto filme jej zabezpečila miesto v trileri Rozpoltený (2016), ktorý jej otvoril dvere do Hollywoodu.

2. Sally Field – The Amazing Spider-Man 2 (2012)

herečky vo filmoch a seriáloch
Zdroj: adme.media

Herečka si zahrala tetu May vo filme The Amazing Spider-Man od Sony. Sally Field ale priznala, že sa príliš nemusela snažiť, aby predviedla skvelý výkon, pretože jej postava vraj bola príšerne napísaná. Taktiež dodala, že v tomto filme bola len preto, že jej priateľ bol producentom projektu.

3. Helena Bonham-Carter – Bedári (2012)

herečky vo filmoch a seriáloch
Zdroj: adme.media

Pred týmto oscarovým muzikálom si herečka vzala hodiny spevu a poctivo cvičila, lenže aj tak nebola so svojím výkonom spokojná. Faktom je, že keď spievala v muzikáli Sweeney Todd z roku 2007, tak jej hlas upravili a tak znel oveľa lepšie. Preto bola herečka známa aj ako Bellatrix zo série Harry Potter sklamaná, keď počula, ako znie jej hlas. V muzikáli si zrejme už tak skoro nezaspieva.

4. Emma Watson – Charlieho malé tajomstvo (2012)

Emma Watson
Zdroj: adme.media

Pre herečku Emmu Watson bol tento film jedným z prvých, v ktorom si zahrala po dokončení série Harry Potter. Napriek pozitívnym recenziám od kritikov či divákov sa herečke jej výkon vôbec nepáčil. Tvrdila totiž, že v ňom hovorila s príšerným americkým prízvukom a bola nesmierne nervózna. Okrem nej ste v tomto filme mohli vidieť aj Logana Lermana (Percy Jackson: Zlodej blesku), Ezru Millera (The Flash), Paula Rudda (Ant-Man) či Ninu Dobrev (Upírske denníky). Na IMDb má táto romantická dráma skvelé hodnotenie – 8/10.

5. Elizabeth Olsen – WandaVision (2021)

Elizabeth Olsen
Zdroj: adme.media

Seriál WandaVision od MCU v podstate spôsobil revolúciu na na poli seriálov. Tvorcom sa totiž úspešne podarilo spojiť sitkom s fantasy drámou. Napriek tomu, že divácke ohlasy boli pozitívne, herečka Elizabeth Olsen z toho nemala dobrý pocit. Najhoršie sa totiž cítila pri scénach pred živým publikom. Podľa jej slov totiž nevedela, na čo sa má vlastne sústrediť. Či ma venovať svoju pozornosť publiku alebo kamerám: Hrala som ako 10-ročná, povedala slávna herečka. Treba podotknúť, že Elizabeth nemá skúsenosti s tvorbou sitkomu. My si však myslíme, že ako domáca pani v prvých epizódach seriálu bola veľmi roztomilá a sympatická.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -