5 slávnych herečiek, ktoré odmietli kvôli herectvu chudnúť!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herečky, ktoré odmietli kvôli herectvu chudnúť

Napriek tomu, že sa Hollywood časom zmenil, stále platí pravidlo, že chudé pekné herečky sa dostanú k tým najlepším rolám. Skrátka dokonalá postava je takým základom každej profesionálnej herečky. Samozrejme sú tu isté výnimky, no na druhej strane, kedy ste naposledy videli takú romantickú komédiu, v ktorej by hlavnou hrdinkou nebola 50 kg žena? Niektoré herečky však kašlú na tieto hollywoodske stereotypy a svoje telo si vážia. A to natoľko, že odmietli chudnúť aj kvôli svojej práci. Aké dôvody na to majú Jennifer Lawrence či Margot Robbie?

5. Jennifer Lawrence

herečky
Zdroj: brightside.me

Jennifer Lawrence bola nútená chudnúť pri tvorbe filmovej série Hry o život, no odmietla to. Vedela totiž, že Katniss je idolom mladých dievčat a nechcela, aby si vytvorili zlý obraz: „Nechcela som, aby nejaké mladé dievča hovorilo veci ako, milujem Katniss, chcem vyzerať ako ona. Tak radšej vynechám večeru! Chcela som pôsobiť silne a fit a nie vychudnuto!“ Takto úprimne sa herečka vyjadrilo v tomto rozhovore.

4. Kirsten Dunst

herečky
Zdroj: ok.co.uk

Režisérka Sofia Coppolla chcela, aby Kirsten schudla kvôli filmu Oklamaný. V ňom si herečka zo série Spider-Man zahrala s Colinom Farrellom. Napriek tomu, že to bola skvelá príležitosť, Kirsten chudnúť odmietla:Je pre človeka oveľa ťažšie cvičiť, keď už má 35 rokov. Navyše milujem hamburgery a chudnúť nebudem.“ Napriek tomuto vyjadreniu si Sofia Coppolla Kirsten vo filme ponechala a tá predviedla veľmi dobrý výkon. Aj bez drsnej diéty.

3. Margot Robbie

herečky
Zdroj: thenewdaily.com.au

Na naše prekvapenie je do tohto rebríčka zaradená aj jedna z najkrajších žien v Hollywoode. Margot priznala, že ju k drsnej diéte pred nakrúcaním nútili producenti filmu Legenda o Tarzanovi. V ňom si Margot zahrala rolu Jane, Tarzanovej lásky. Drsnú diétu vyslovene odmietla a to so slovami, že sa film odohráva v 19. storočí a v tom čase sa ženy podľa váhy až tak neposudzovali. Navyše kedysi sa skôr za atraktívne považovali ženy kyprých tvarov.

2. Sienna Miller

Sienna Miller
Zdroj: slashfilm.com

Sienna Miller si zahrala ikonu slávneho Andyho Warhola, modelku Edge Sedgwick, vo filme Warholka. Malo to však háčik. Režisér filmu okamžite chcel, aby poriadne schudla. Pričom atraktívna herečka na sebe má len minimum tuku: „Edge Sedgwick bola v tom čase chudšia ako ja. Lenže ja som nemohla celý deň pracovať a vôbec nič nejesť. Pri jednom obede mi režisér doslova vytrhol bagetu z rúk!“ Napokon to hviezda filmu Americky ostreľovač zvládla, ale určite to nebolo jednoduché.

1. Ashley Benson

Ashley Benson
Zdroj: instagram.com

Herečka, ktorá sa preslávila vďaka seriálu Roztomile mrchy priznala, že jej mnohí producenti vyčítajú jej váhu. Ona sama pritom vyzerá, že na sebe nemá ani gram navyše, ale to je skrátka Hollywood: „V poslednom čase sa často stretávam s tým, že mi producenti hovoria veci ako, na túto rolu si príliš tučná.“ Ja sa na nich vždy len pozriem a spýtam sa ich a čo chcete, aby zo mňa bolo?! Kosť a koža?! V tomto musíme dať Ashley za pravdu.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -